A A+ A++

W naszych czasach do poznawania nowych ludzi wystarczy smartfon z internetem i dobra aplikacja. Jednym z wartych zainteresować komunikatorów internetowych jest 6obcy.

Poznawanie znajomych przez internet to świetna opcja dla osób nieśmiałych, którym nawiązywanie kontaktów bezpośrednio, na żywo nie przychodzi łatwo. A także dla ludzi zapracowanych, którzy nie dysponują zbyt dużym zapasem wolnego czasu. Na szczęście, z pomocą przychodzą przydatne aplikacje na Android, w tym: 6obcy, komunikator Signal i wiele innych.

6obcy – co to za aplikacja?

Aplikacja 6obcy to po prostu platforma do swobodnych rozmów bez zobowiązań. Oferuje czat, na który wejść może dowolna osoba, aby w wolnej chwili zamienić kilka słów z wylosowanym rozmówcą. Nawiązywanie takich konwersacji jest szybkie i bezproblemowe, dzięki intuicyjnemu interfejsowi, który podpowiada, jak poruszać się po stronie. Wystarczy nacisnąć przycisk: POŁĄCZ Z OBCYM, aby system rozpoczął losowanie osoby po drugiej stronie, co umożliwi zainicjowanie kontaktu. Jeżeli chcemy nawiązywać znajomości na danym obszarze, to 6obcy oferuje także możliwość wyboru konkretnego województwa – w jednej puli znajdą się wówczas wszyscy, którzy również wybiorą ten sam rejon. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą poszukać znajomych mieszkających niedaleko od siebie.

Interfejs opiera się przede wszystkim na czacie. Zajmuje on największą część strony, a jego minimalistyczna stylistyka, pozbawiona zbędnych dodatków znacząco ułatwia obsługę. Ułatwieniu konwersacji służy z kolei to, że 6obcy pozwala na wylosowanie jednego z popularnych tematów, dzięki czemu pogawędka może toczyć się dalej.

Wysyłanie wiadomości do rozmówców jest banale. Wystarczy ją napisać, a następnie kliknąć przycisk WYŚLIJ lub wcisnąć klawisz ENTER.

Aby korzystać z czatu, nie trzeba pobierać aplikacji 6obcy na swój telefon. Jest ona bowiem dostępna również w formie witryny internetowej.

6obcy – dlaczego warto?

Wiedzieć trzeba przede wszystkim, że 6obcy to… jedyny tego rodzaju portal w polskim internecie. Najlepiej poczują się to zwłaszcza młode osoby, które poszukującą nowych przyjaźni. Istotne znaczenie ma to, iż rozmówcy są anonimowi, każdą natomiast konwersację można zakończyć w dowolnym momencie. Gwarantuje to znaczną swobodę, która sprawiła, że 6obcy odniosło spory sukces i każdego dnia korzystają z niego tysiące użytkowników, dzięki czemu nawiązywanie znajomości staje się coraz prostsze. Wystarcza jedynie kilka kliknięć, żeby dotrzeć do rozmówcy z dowolnego miejsca w Polce. Łatwo też o różnorodność, ponieważ na witrynie udzielają się osoby z całego kraju, o różnych zainteresowaniach. Co ważne, konwersacja nie musi przenosić się z 6obcy na inne komunikatory – długoterminowe znajomości też jak najbardziej można nawiązywać!

Inną wielką zaletą aplikacji jest gwarantowana anonimowość. Nie trzeba podawać żadnych danych osobowych ani umieszczać zdjęcia profilowego, czy też w jakikolwiek inny sposób zdradzać swojej tożsamości. Dowolność treści, jakimi chcemy się dzielić, także jest pełna.

Bezpieczeństwo? Łatwo jest sobie zapewnić, decydując, jakie informacje chcemy przekazać. Plusem 6 obcy jest też to, że aplikacja ta umożliwia przesłanie swojego zdjęcia z Facebooka – pomaga to ułatwić weryfikację osoby, z którą nawiązaliśmy kontakt. Oczywiście, zawsze warto zachować ostrożność.

Prostota, szeroki zasięg, anonimowość i bezpieczeństwo to niekwestionowane zalety aplikacji 6obcy.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDariusz Joński z KO wygrywa eurowybory 2024 w Łódzkiem! Wielkie zaskoczenie w PiS
Następny artykułEwolucja Przemysłu w Polsce: Innowacje Technologiczne