A A+ A++

41. PZU Maraton Warszawski rozpoczął się dziś o godz. 9. Pół godziny później na trasę ruszyli uczestnicy “7. Biegu na Piątkę”.

Trasa biegu

Trasę maratonu wyznaczono ulicami: Muranowska, Andersa, Mickiewicza, pl. Wilsona, Krasińskiego, na Wisłostradę i dalej ulicami: Krajewskiego, Zakroczymska, Szymanowska, Słomińskiego. Następnie maratończycy przebiegną mostem Gdańskim, Starzyńskiego, Namysłowską, Ratuszową, Wybrzeżem Helskim i Wybrzeżem Szczecińskim, Okrzei, Jagiellońską, Zamoyskiego i Sokolą.

Później trasa prowadzi ulicami: Wybrzeże Szczecińskie i biegacze zawrócą pod mostem Poniatowskiego w kierunku mostu Świętokrzyskiego. Z mostu Świętokrzyskiego udadzą się dalej ulicami: Tamka, Kruczkowskiego, Rozbrat i Górnośląska, ul. Hoene-Wrońskiego i al. Hopfera, przez Agrykolę i Łazienki Królewskie. Z Łazienek zawodnicy wybiegną na Gagarina i dalej będą kontynuowali swój bieg Traktem Królewskim, czyli ulicami: Belwederska, Al. Ujazdowskie, Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście.

Następnie pobiegną ulicami: Miodowa, Bonifraterska, Muranowska, Andersa i Mickiewicza. Z pl. Wilsona pobiegną prosto Mickiewicza i dalej ulicami: Rudzka, Lektykarska, Podleśna, Gwiaździsta na Wisłostradę. Następnie ulicami: Kraje … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJuergen Klinsmann: Lewandowski przypomina mi Marco van Bastena
Następny artykułEwa Swoboda w półfinale mistrzostw świata