A A+ A++

Contimax S.A. w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje kandydatów na stanowiska:

Mechanik/Elektromechanik/Prac.Działu Techn.

  • Praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Pełny etat, dwie zmiany (sezonowo niewykluczone trzy)

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie maszyn w ciągłym ruchu -konserwacja, usuwanie awarii.
  • Dokumentowanie prowadzonych napraw.
  • Przeprowadzanie przeglądów wg harmonogramu.
  • Wykonywanie planowanych remontów maszyn oraz instalacji.
  • Współpraca w zakresie serwisu z firmami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki maszyn
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz diagnozowania usterek elektrycznych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w oparciu o wyciągane wnioski.
  • Zaangażowanie.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Pakiet benefitów.

Operator Maszyn

  • obsługa powierzonej linii, przezbrojenia, konserwacja, bieżące drobne regulacje, naprawy
  • dokumentowanie wykonanych czynności
  • raportowanie wykrytych problemów do kierownika działu
  • współpraca w zakresie remontów powierzonej linii

Wymagania:

  • zdolności techniczne
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w oparciu o wyciągane wnioski
  • zaangażowanie
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Poszukujemy również pracowników na inne stanowiska:

  • magazynier
  • pracownik produkcji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą:
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych” na adres:
[email protected] lub kontakt telefoniczny 14 614 96 24

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMarczyk: Czas wygrać „Karową”
Następny artykułKonkurs grantowy „Splot wartości” – spotkanie informacyjne