Туринський “Ювентус” вдома мінімально обіграв лісабонський “Спортинг” у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи – 1:0.

Переможний гол “б’янконері” забили в другому таймі. На 73-й хвилині Федеріко Гатті вдало зіграв на добиванні. До фінального свистка “леви” не відігралися.

Зазначимо, що наприкінці першого тайму стався неприємний інцидент. Воротар “Ювентуса” Войцех Щенсний відчув біль у грудях та попросив заміну. Поляк, який активно підтримує Україну у війні з російськими окупантами, був замінений перед перервою.

Уболівальники підтримали польського голкіпера гучними оплесками, коли він залишав поле.

Огляд матчу

Матч-відповідь відбудеться за тиждень, 20 квітня, в Лісабоні. Початок гри – о 22:00 за київським часом.

У півфіналі переможець пари “Ювентус” – “Спортинг” зіграє з тріумфатором дуелі “Манчестер Юнайтед” – “Севілья”.

Ліга Європи: “Севілья” оформила видовищний камбек у першому матчі з “Манчестер Юнайтед” (відео)

Кривдник “Шахтаря” обіграв “Рому” в першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи (відео)

Ліга конференцій онлайн: розклад і результати матчів 1/4 фіналу