“Верес” зіграв унічию з “Олександрією” в матчі 28-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні “Авангард” у Рівному закінчився з рахунком 2:2.

Гості швидко забили два м’ячі. На 10-й хвилині Кирило Ковалець вивів олександрійців уперед, а на 17-й перевагу своєї команди подвоїв Микола Михайленко.

Однак, колектив з Рівного знайшов сили відігратися. У середиеі першого таймі Дмитро Кльоц скоротив відставання “Вереса”, а в другій половині зустрічі підопічні Юрій Вірт врятувалися від поразки – остаточний рахунок у грі на 56-й хвилині встановив Семен Вовченко.

Відео матчу

“Олександрія” (43 очки) продовжує йти на п’ятому місці в УПЛ, яке дозволяє наступного сезону зіграти у кваліфікації Ліги конференцій. За два тури до кінця команда Ротаня випереджає найближчого переслідувача – “Ворсклу” – на 4 бали.

“Верес” (28 очок) розташувався на 12-й позиції, відірвавшись на один заліковий пункт від зони перехідних матчів.

У наступному турі “Олександрія” 28 травня прийме “Зорю”, а “Верес” днем пізніше на виїзді зіграє з “Динамо”.

Курйоз голкіпера суперників і яскраве повернення Шапаренка: “Динамо” розбило “Колос” в УПЛ (відео)

“Дніпро-1” несподівано зазнав фіаско і за два тури до фінішу ускладнив собі боротьбу за чемпіонство

ФІФА подовжила дію скандального правила щодо легіонерів, через яке судиться з “Шахтарем”: є винятки