W meczu kontrolnym rozegranym w Polkowicach miejscowy Górnik uległ Carinie Gubin 1:4. Honorową bramkę dla Zielono-Czarnych zdobył z rzutu karnego – Michał Nagrodzki.

O sparingu można byłoby powiedzieć, że się odbył i była to kolejna jednostka treningowa piłkarzy Górnika. Szkoleniowiec zestawił na mecz z Cariną dwie jedenastki. W pierwszej części zagrali zawodnicy testowani bądź drugiego wyboru. Po 45. minutach i fatalnych błędach w obronie, Zielono-Czarni przegrywali z rywalem 0:3. Na drugą odsłonę trener Enkeleid Dobi wprowadził na murawę drugą jedenastkę. Niestety nadal nie wyglądało to jak w poprzednich trzech meczach z Zagłębiem II Lubin, Miedzią Legnica i Baryczą Sułów. Ostatecznie sparing zakończył się wygraną Cariny Gubin 4:1. Niepocieszony po meczu był trener Dobi, który stwierdził, że jego piłkarzom przyda się taka lekcja pokory. Za tydzień w ostatnim pojedynku kontrolnym, polkowiczanie zagrają u siebie ze Ślęzą Wrocław.

Górnik Polkowice – Carina Gubin 1:4 (0:3)
Bramki: Bramki: Nagrodzki 55 – karny – Haraszkiewicz 27, Matuszewski 29, 45, Elorhan 53

Górnik Polkowice: I połowa: Furtak – Macała, Poczwardowski, testowany, Azikiewicz, Wacławczyk, Strzelecki, Surożyński, Leopold, testowany, Szuszkiewicz
II połowa: testowany – Rogalski, testowany, Ratajczak, Baranowski, Drewniak, testowany, Bancewicz, Bajerski, Nagrodzki, Adamczyk

Na zmiany wchodzili: Łysakowski, testowany, testowany, Kuriata