W dniach 16-18.10.br. w Puławach odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020” w Taekwondo Olimpijskim. Na starcie stanęło blisko 350 zawodniczek i zawodników w kategorii wiekowej junior młodszy ( 12-14 lat).

Klub Sportowy KUK-SON Pawłowice reprezentowało 3 zawodników:

Maria Turkowska, Max Kowanek i Adrian Florczak.

Najlepiej zaprezentował się Max Kowanek, który zdobył brązowy medal w kategorii wagowej do 53 kg. Max po pewnie wygranych dwóch walkach z zawodnikami z Ciechanowa

i Olsztyna w półfinale spotkał się z reprezentantem gospodarzy. Walka była wyrównana jednak lepszy okazał się zawodnik z Puław wygrywając stosunkiem punktów 7-6. Pozostawała jeszcze szansa na medal w repasażu, w którym Max spotkał się z zawodnikiem z Warszawy. Tym razem Max nie dał odebrać sobie zwycięstwa i pokonał rywala stosunkiem punktów 28-13. Natomiast Marysia i Adrian, dla którego był to pierwszy start w tak prestiżowej imprezie uplasowali się na miejscach IX- XVI. Zawodnicy zdobyli cenne punkty we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu Gminy Krzemieniewo, Gminy Lipno, Gminy Przemęt, Starostwa Wolsztyńskiego, Ministerstwa Sportu i Turystyki.