W niedzielę, 12 marca w Radzionkowie dobiegła końca rywalizacja w Halowych Mistrzostwach Polski i Halowym Pucharze Polski w Ujeżdżeniu 2023, z zawodów tych zawodnicy LKJ Lewada wrócili z trzema medalami.

Zofia Kaczmarek na Lady Legende zwyciężyła we wszystkich trzech konkursach rundy Dzieci i po raz trzeci z rzędu została Halową Mistrzynią Dzieci w Ujeżdżeniu. Maria Stelmaszyk na Despacito 18 ,podobnie jak jej młodsza klubowa koleżanka, pewnie zwyciężyła we wszystkich trzech konkursach swojej rundy – zdobyty w Radzionkowie złoty medal Mistrzostw Młodych Jeźdźców, jest drugim w jej karierze, po ubiegłorocznym z Wierzbnej.

Natalia Badura na Marco uplasowała się na drugim miejscu w Halowym Pucharze Polski Seniorów, dołączając do ubiegłorocznego brązowego – tegoroczny srebrny medal HPP. Na piątym miejscu w rywalizacji seniorów uplasował się Filip Poszumski. To bardzo udane rozpoczęcie sezonu startów w roku 2023.