W dniach 10 – 12 września br. odbył się w Warszawie Puchar Świata G-1 w Taekwondo Olimpijskim. Na starcie stanęło blisko 700 zawodników z 27 państw. Wśród nich znalazła się zawodniczka naszego klubu Lena Małecka, która reprezentowała nasz kraj w ramach startu

Kadry Narodowej U-21 w Taekwondo Olimpijskim.
Po bardzo dobrych walkach Lena zajęła V miejsce w kategorii wagowej – 46 kg.
W ćwierćfinale spotkała się z bardziej doświadczoną zawodniczką z Holandii Manal Housni
i po bardzo emocjonującym pojedynku zwyciężyła na punkty 15 – 7. W walce o medal stanęła naprzeciwko zawodniczce ze Stanów Zjednoczonych, tegorocznej triumfatorce turnieju US Open 2021 Moniqe Rodriguez. Pomimo ogromnego zaangażowania, tym razem Lena musiała uznać wyższość przeciwniczki.
Postawa Leny zasługuje na uznanie ponieważ jest to jej pierwszy rok startów w kategorii seniorów. Lena wykazała ogromną determinację i wolę walki z bardziej doświadczonymi przeciwniczkami, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość. Lena zdobyła cenne punkty do rankingu światowego w swojej kategorii wagowej.

Nie byłoby tych sukcesów gdyby nie wsparcie samorządów, instytucji oraz sponsorów: