Zatorzanka Zator pewnie pokonała LKS Piotrowice. Wygrała 5:1.

W 13. minucie pięknym strzałem z lewej nogi popisał się Szymonik. W 33. minucie po ładnej akcji Stanka i jego dośrodkowaniu Paweł Frączek tak niefortunnie interweniował, że strzelił bramkę samobójczą.

W 57. minucie przyjezdni zdobyli kontaktowego. Paweł Frączek zagrał do Grabowskiego, a ten minął bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. Dwie minuty poźniej było 3:1. Zdaniem sędziego faulowany w polun karnym był Formas. Rezut karny wykorzystał Kowalczyk. W 77. minucie arbiter zarządził kolejną jedenastkę. Znów faulowany był Formas, a skutecznym egzekutorek był Kowalczyk. W 79. minucie piłkę w pole karne wrzucił Szymonik. Precyzyjnie głową uderzył Stefaniak.

„To nie był zły mecz w naszym wykonaniu. Pierwszy gol był przypadkowy a ddugi samobójczy. Kontrowersyjny rzut karny na 3:1 podłamał nam skrzydła” – powiedział Piotr Frączek, grający członek zarządu LKS Piotrowice.

Sobota 30 października Zatorzanka Zator – LKS Piotrowice 5:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Szymonik (13.), 2:0 Paweł Frączek gol samobójczy (33.), 2:1 Grabowski (57.), 3:1 Kowalczyk rzut karny (59.), 4:1 Kowalczyk rzut karny (77.), 5:1 Stefaniak (79.)

Składy:
Zatorzanka Zator: Pytlowski, Stanek (66. Stefaniak), Balonek, Celej, Formas, Kukiełka (80. Wolanin), Leszczyński, Pindel, Woźniak (46. Kwiatkowski), Szymonik (80. Żak), Kowalczyk (72. Szarek). Trener: Piotr Balonek.

LKS Piotrowice: Figura, Zemła, Rogalski, Koczur, Klimczyk, Paweł Frączek, M. Frączek (70. Kuwik), Piotr Frączek, Wróbel (Marszałek), Antecki (80. Hałatek), Grabowski.