Wisła Sandomierz przegrała 1-3 (0-0) z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w meczu 15. kolejki III ligi, gr. IV. Piłkarze Jarosława Pacholarza objęli prowadzenie w 78. minucie po trafieniu Jakuba Mażysza. Jednak w końcówce spotkania w przeciągu trzech minut goście zdołali wygrać.

31 października 2021, 14:00 – Sandomierz (Miejski Stadion Sportowy)
Wisła Sandomierz 1-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Jakub Mażysz 78 – Radosław Sylwestrzak 83, Jakub Pawlik 85, 86

Wisła: 12. Jakub Borusiński – 15. Dariusz Partyka (78, 30. Dawid Kuliga), 3. Kacper Serek, 98. Przemysław Dwórzyński, 2. Szymon Jarosz (60, 9. Szymon Rak) – 10. Kamil Bełczowski, 4. Władysław Kudriawcew, 8. Jakub Siedlecki, 23. Jakub Janik (85, 6. Sebastian Taranek), 20. Mateusz Stańczyk – 7. Jakub Mażysz.

żółte kartki: Partyka, Siedlecki – Majda, Głaz.

sędziował: Aleksander Kozieł (Kielce).