A A+ A++

Produkujesz kruszywa, cement, beton, a może okna, drzwi lub jesteś architektem czy konserwatorem sztuki? Jeśli masz pomysł jak ulepszyć swój produkt, ale nie wiesz, jak przejść od pomysłu do realizacji to skorzystaj z tej oferty.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Oddział Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie, partner projektu SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy Wsparciem dla Przedsiębiorców, otwiera swe podwoje dla firm z Małopolski, by wspierać je w opracowywaniu i wdrażaniu innowacji budowlanych.
Korzystający pokrywają jedynie równowartość 23% VAT ceny usługi. Resztę opłaca samorząd wojewódzki z pieniędzy unijnych.

Korzystając z projektu SPIN firmy mogą liczyć na szerokie spektrum profesjonalnego wsparcia.

– Wykonujemy ekspertyzy i opinie techniczne. Badamy właściwości użytkowe materiałów. Udoskonalamy wyroby, prowadzimy wieloletnią współpracę z producentami wyrobów budowlanych, wspierając ich wiedzą, kompetencjami i zapleczem laboratoryjnym. Dysponujemy parkiem technologicznym i maszynowym do wykonywania prób w skali półprzemysłowej np. produkcji nowych niskoemisyjnych klinkierów dla producentów cementu. Podpowiadamy MŚP, jak wprowadzić innowacje do swojej działalności i pomagamy w ubieganiu się o środki finansowane np. z PARP, czy NCBR. Zapraszamy wszystkich, którzy mają pomysł na innowację. Rzuć nam wyzwanie! Nasi specjaliści przeanalizują Twój pomysł i doradzą co zrobić, aby go urzeczywistnić – mówi dr Grzegorz Adamski, Kierownik Centrum Transferu Wiedzy działającego przy Sieci Łukasiewicz – Instytucie Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Oddziału Szkła i Materiałów Budowlanych w Krakowie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułGmina odrestauruje ostatni zabytek w Tarnowcu. Dwór Pilińskich stanie się miejscem kulturalno-edukacyjnym
Następny artykułBudyniowe ciasto z agrestem i bezą