A A+ A++

Żabka wychodzi z pomocną dłonią do klientów, których smartfon wymaga naprawy. Sieć sklepów nawiązała współpracę z firmą Digital Care. W jej ramach zaczęto przyjmować uszkodzone telefony. Te następnie będą poddawane naprawie lub wymianie elementów. Ponadto można liczyć na zastępczego smartfona.

Żabka kojarzona jest przede wszystkim z siecią sklepów, ale jej właściciele starają się poszerzać dostępność usług. Nie tak dawno uruchomiono pierwsze Żabki Drive, co pozwala na robienie zakupów bez wychodzenia z samochodu. Teraz rusza kolejne rozwiązanie. Tym razem związane z naprawą smartfonów.

Żabka naprawi ci smartfona? Nie do końca

Nowa usługa została uruchomiona przez sklepy 13 marca i od tego dnia w wybranych placówkach klienci mogą zostawiać uszkodzone smartfony, które następnie zostaną poddane naprawie. Dotyczy to różnorodnych usterek, w tym zbitych ekranów, zepsutych baterii czy aparatów i nie tylko. Nie będą tego jednak robić pracownicy obsługujący Żabki.

Popularna sieć sklepów nawiązała współpracę z firmą Digital Care, która to odpowiada za realizowanie nowych usług. Natomiast Żabki odgrywają tu rolę pośrednika. Klient poprzez specjalny formularz może wybrać jeden ze sklepów i tam zanieść go do naprawy. Potem odbierze urządzenie w tym samym miejscu. Ponadto można liczyć na telefon zastępczy.

Zgłoszenia przyjmowane na specjalnej stronie

Usługa jest dostępna na stronie internetowej digitalcare.zabka.pl. Klient może zdecydować się na naprawę z wykorzystaniem oryginalnych części lub tańszych zamienników. Wybór będzie miał wpływ na ostateczną cenę wykonania usługi. Opcjonalnie można zdecydować się na wynajem telefonu w roli urządzenia zastępczego.

Klient może zapoznać się ze wstępnymi kosztami usługi. Potem trzeba udać się do Żabki oraz zostawić tam urządzenie, skąd odbierze je kurier i zostanie ono wysłane do serwisu. Po maksymalnie siedmiu dniach sprzęt … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSt. bryg. Krzysztof Kowal rozstał się z mundurem
Następny artykułHistoryczny dzień dla Ślązaków. Mogą działać jako narodowość śląska. Europejski Trybunał Praw Człowieka stanął po ich stronie