Reprezentacja Polski ma za sobą mecze towarzyskie przed Euro 2024. W miniony piątek Biało-Czerwoni wygrali na Stadionie Narodowym w Warszawie z Ukrainą 3:1. Piłkarze Michała Probierza już po 30 minutach prowadzili trzema bramkami po trafieniach Sebastiana Walukiewicza, Piotra Zielińskiego i Tarasa Romańczuka. W 41. minucie jedynego gola dla Ukrainy zdobył Artem Dowbyk. W poniedziałek rozegrali ostatnie spotkanie, gdy zmierzyli się na tym samym obiekcie z Turcją. Polacy pokazali się z całkiem dobrej strony i wygrali 2:1.

Brytyjski “The Sun” pisze o Probierzu. Selekcjoner reprezentacji Polski zaskoczył

Po tym meczu brytyjski “The Sun” w głównej mierze skupił swoją uwagę na Michale Probierzu. – 51-letni Probierz postawił na galową “jedenastkę” [w meczu z Turcją – przyp. red]. W składzie nie zabrakło m.in. supergwiazdy Barcelony – Roberta Lewandowskiego. Napastnik Hellas Verona, Karol Świderski, wyprowadził gospodarzy na prowadzenie w 12. minucie. A gdy wydarzenia boiskowe układały się po myśli Polaków, Probierz zniknął – czytamy w tekście. O co chodzi?

– W 24. minucie telewizyjne pokazały siedzącego na ławce rezerwowych Probierza. W pewnym momencie selekcjoner reprezentacji Polski został zasłonięty przez jednego z piłkarzy, a następnie zniknął – dodano w artykule. Zdarzenie opisywane przez “The Sun” stało się hitem internetu i zostało opublikowane przez Troll Football na portalu X.

“Magia” – czytamy w opisie. W niecałe 20 godzin kilka sekund filmu obejrzało już ponad 463 tysiące użytkowników, a polubiło go ponad 11 tysięcy internautów.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. “Wiedziałem, że Michał Probierz jest niesamowity, ale nie wiedziałem, że jest w stanie zniknąć”, “Wow, jak to się stało”, “Gdzie poszedł?”, “Zniknął, tak jak drużyna Polski po trzech meczach grupowych” – czytamy.

Troll Football ma ponad 4 mln obserwujących. Profil ma charakter humorystyczny i często prześmiewczy. Dziennie pojawia się na nim przynajmniej kilkanaście wpisów, które wymierzone są w piłkarzy oraz drużyny piłkarskie.