Strzelanie rozpoczął Marek Hovorka, który dał prowadzenie JKH w 7. minucie. Zagłębie odpowiedziało 10 minut później i mieliśmy remis. Jastrzębianie szybko ponownie objęli prowadzenie, a tym razem na listę strzelców wpisał się Roman Rac.

Kluczowy dla spotkania był początek drugiej tercji. Wówczas Zack Phillips, Radosław Sawicki i Jan Sołtys podwyższyli prowadzenie JKH GKS do 5:1. Wynik meczu w 50. minucie ustalił Dominik Paś.

Przed ekipą z Jastrzębia trzy mecze domowe. 16 października jastrzębianie podejmą Stoczniowiec Gdańsk, 18 października – GKS Tychy (dwa dni później na wyjeździe rozegrany zostanie Superpuchar Polski z tą drużyną) i 23 października – z Re-Plast Unią Oświęcim. Na chwilę obecną na Jastor będzie mogła wejść liczba kibiców równa 25% pojemności obiektu.

Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie 1:6 (1:2, 0:3, 0:1)

• 1:6 Paś (Wałęga, Horzelski) 49:10

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal (od 31:34 Marek) – Kostek, Klimiczek, Urbanowicz, Hovorka, Phillips – Bryk, Górny, Sawicki, Rac, Kasperlik – Jass, Horzelski, Paś, Wałęga, Sołtys – Gimiński, Matusik, R. Nalewajka, Jarosz, Ł. Nalewajka.

Strzały: 19 – 50 / Kary: 8 min – 6 min / Widzów: 300.