Zawodnicy Enei Orląt Zwoleń nie nawiązali równorzędnej walki w Łodzi i w meczu gr. C 1. ligi ulegli Anilanie.

W meczu czołowych drużyn 1. ligi faworytem byli łodzianie. Anilana tydzień wcześniej nie dała najmniejszych szans AZS-owi UW i wygrał w Warszawie 38:30. Wcześniej w czterech pojedynkach doznała tylko jednej porażki. Za to podopieczni Patryka Kuchczyńskiego wykorzystali atut własnego parkietu i w starciu 6. kolejki nie dali szans szczypiornistom z Radzymina.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Wynik pojedynku w Łodzi otworzył Piotr Rojek i jak się miało okazać było to jedyne prowadzenie beniaminka w tym pojedynku. Jeszcze w 24 minucie gry wydawało się, że zwolenianie będą w stanie na równi rywalizować z przeciwnikami, bowiem było 14:11. Ostatnie sześć minut pierwszej połowy spowodowało, że to miejscowi wyszli na wysokie, bo aż 9-cio bramkowe prowadzenie. Po zmianie stron przewaga Anilany jeszcze wzrosła i ostatecznie wicelider pewnie triumfował 40:25.

Anilana Łódź – Enea Orlęta Zwoleń 40:25 (21:12)

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Enea: Lubawy, Koshovy – Kamiński 3, Kuchczyński 4, Rojek 4, Marzęda 3, Misalski 4, Proczek 2, Grzelak 1, Stępniewski 2, Tuszyński 2.

Maciej Kwiatkowski fot. archiwum cozadzien.pl

Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”. Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.