A A+ A++

– Dobry przykład najlepiej służy promocji idei, dlatego chcemy, aby o korzyściach, wynikających z likwidacji starych pieców węglowych, opowiedziały osoby, które już tego dokonały – mówi Katarzyna Szymczak-Pomianowska, dyrektor Departamentu Zrównoważonego Rozwoju UM Wrocławia.

Interesuje nas, dlaczego mieszkańcy Wrocławia zdecydowali się na wymianę pieca. Jak przeszli przez procedury i z którego programu wsparcia skorzystali? Który etap był największym wyzwaniem?

Zachęcamy, aby wrocławianie podzielili się swoimi doświadczeniami i pochwalili nowymi systemami ogrzewania. Ich przykład to najlepszy sposób, by zachęcić innych do podjęcia wyzwania wymiany pieca.

Razem stwórzmy mapę ekologicznych form ogrzewania w stolicy Dolnego Śląska i obserwujmy, jak we Wrocławiu wspólnie walczymy o coraz lepsze powietrze, którym na co dzień oddychamy.

Lokalni bohaterowie będą wzorem dla kolejnych osób, które zastanawiają się, czy warto wymienić starego kopciucha na wygodniejszy i bezpieczniejszy system grzewczy.

Zgłoszenia

Podziel się swoją historią i pokaż całemu miastu, na jakie ekologiczne ogrzewanie się zdecydowałeś! Chętni do zostania lokalnymi bohaterami mogą zgłaszać się telefonicznie: 71 783 53 10, pisząc na adres e-mailowy [email protected] oraz kontaktując się z nami za pośrednictwem Facebooka.

Zobacz także:

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułObajtek: przejęcie Lotosu przez PKN Orlen to największa fuzja w regionie
Następny artykułCentrum miasta pełne zieleni