Caroline Wozniacki, była liderka rankingu WTA, rozpoczęła turniej w Miami od imponującego zwycięstwa nad Clarą Burel. Dunka polskiego pochodzenia kontrolowała grę od samego początku, co zaowocowało wynikiem 6:1 w pierwszym secie.

Wozniacki zaprezentowała wysoką formę i skuteczność w ataku, co pozwoliło jej zdominować rywalkę i zdobyć serię punktów. Szybkie tempo gry oraz precyzyjne uderzenia sprawiły, że Burel nie miała szans na odrobienie strat.

Mimo że drugi set był bardziej wyrównany, to Wozniacki utrzymała przewagę nad swoją rywalką i zakończyła mecz wynikiem 6:4. Jej doświadczenie i umiejętności tenisowe pozwoliły jej szybko rozprawić się z Burel i zapewnić sobie awans do kolejnej rundy turnieju.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News