A A+ A++

Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bochni ogłasza nabór wolontariuszy, którzy będą wspierać działania poprzez udział w kwestach organizowanych na terenie całego Powiatu Bocheńskiego. Celem tych kwest jest pozyskiwanie środków na pomoc podopiecznym hospicjum, którzy znajdują się w najtrudniejszych momentach swojego życia.

Poszukujemy osób pełnoletnich, które:

  • są odpowiedzialne i sumienne,
  • dysponują wolnym czasem,
  • lubią pomagać innym i chcą wspierać lokalną społeczność.

Hospicjum oferuje wolontariuszom pełne wsparcie organizacyjne, w tym zapewnienie transportu na miejsca kwestowania. To doskonała okazja do zaangażowania się w działania na rzecz osób potrzebujących, zdobycia nowych doświadczeń oraz satysfakcji z pomagania innym.

Pomoc wolontariuszy jest dla nas nieoceniona. Dzięki ich wsparciu możemy realizować naszą misję i zapewniać opiekę tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Zachęcamy do przyłączenia się do naszego zespołu i wspólnego działania na rzecz dobra – mówi Roma Chmiel prezes TPCH.

Osoby zainteresowane współpracą mogą kontaktować się telefonicznie, emailowo lub przez FB. W przypadku pytań członkowie TPCH odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą dodatkowych informacji.

Kontakt:
Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bochni
Telefon:  (+48) 14 611 65 98,  786-345-933
E-mail: [email protected]

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064488408182

O TPCH:

Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bochni od lat niesie wsparcie i opiekę paliatywną osobom ciężko chorym oraz ich rodzinom. Organizacja opiera swoje działania na pracy wykwalifikowanego personelu oraz wolontariuszy, którzy swoją pomocą przyczyniają się do poprawy jakości życia pacjentów w ich ostatnich chwilach.

IB

blank
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł„Niedoceniane dziedzictwo w kamieniach i żeliwie utrwalone Zabytkowe kamienne nagrobki na nekropoliach powiatu limanowskiego” – Zaproszenie na wykład w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej
Następny artykułJubileusz 55-lecia pracy twórczej Eugeniusza Molskiego – ZDJĘCIA