Po serii czterech meczów bez porażki pod wodzą Rafała Wójcika, w sobotę na stadionie przy ul. Świętokrzyskiej zawodnicy KSZO 1929 ulegli będącej w strefie spadkowej Wólczance Wólka Pełkińska (1:3).

Gospodarze przeważali, ale to goście zdobywali bramki. W 32 minucie wynik otworzył Konrad Kowal, a na początku drugiej połowy prowadzenie Wólczanki podwyższył Krzysztof Pietluch. W 61 minucie „Pomarańczowo-Czarnym” udało się strzelić kontaktowego gola. Po raz trzeci w tym sezonie do siatki trafił kapitan drużyny, Radosław Sylwestrzak. Ostatnie słowo należało jednak do gości. Kilkadziesiąt sekund później wynik ustalił Rusłan Marushka.

O kolejne ligowe punkty KSZO 1929 powalczy w sobotę na wyjeździe z Unią Tarnów. A już jutro na stadionie przy ulicy Świętokrzyskiej podopieczni Rafała Wójcika podejmą I-ligowy GKS Tychy w ramach 1/32 finału Pucharu Polski.