Wisła Sandomierz przegrała 0-4 (0-3) w spotkaniu 23. kolejki III ligi, gr. IV z Wisłoką Dębica.

Piłkarze Wisłoki z nawiązką zrewanżowali się Wiśle po jesiennej porażce na własnym obiekcie. W 24. minucie goście objęli prowadzenie. Cztery minuty później drugiego gola strzelił Łukasz Siedlik. Po pięciu kolejnych minutach było już 3-0. Rzut karny wykorzystał Sebastian Fedan.

W drugiej połowie Wisłoka za sprawą Tomasza Palonka cieszyła się z czwartego zdobytego gola.

6 marca 2021, 14:00 – Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz 0-4 Wisłoka Dębica
? (s) 24, Łukasz Siedlik 28, Sebastian Fedan 33 (k), Tomasz Palonek 79

Wisła: 12. Michał Jurewicz – 11. Bartosz Klockowski (46, 2. Aleksander Wiśniewski), 7. Marcin Sudy, 3. Kacper Serek, 18. Mateusz Kuśmierczyk – 17. Krzysztof Zawiślak, 6. Marcel Tyl, 23. Adam Antochów (63, 99. Sebastian Taranek), 30. Mateusz Chmielowiec (63, 4. Fryderyk Stasiak), 20. Mateusz Stańczyk (72, 13. Kacper Pieniążek) – 10. Miłosz Matuszewski.

Wisłoka: Tomasz Libera – Hubert Król, Dominik Cabała, Jan Kozłowski – Patryk Zygmunt, Sebastian Fedan (82 Filiberto Mazur), Mateusz Prokop (63 Tomasz Palonek), Kamil Rębisz – Dawid Sojda (72 Sebastian Pawlak), Łukasz Siedlik (72 Damian Lubera), Dariusz Kamiński (63 Damian Łanucha).

sędziował: Arkadiusz Nestorowicz (Biała Podlaska).