Wisła Sandomierz zremisowała 1-1 (0-1) z Podlasiem Biała Podlaska w wyjazdowym meczu 37. kolejki III ligi, gr. IV. Wiślacy przegrywali po pierwszej połowie. W 89. minucie remis dał gol Sebastiana Taranka.

Gospodarze w 19. minucie objęli prowadzenie po golu z rzutu karnego Kamila Kocoła. W pierwszej połowie okazję do strzelenia bramki miał m.in. Mariusz Chmielewski, jednak z kilku metrów nie trafił w bramkę.

W drugiej połowie Wisła zdominowała grę, lecz dopiero w samej końcówce meczu udało się zdobyć gola. Remis zapewniło trafienie Sebastiana Taranka.

22 maja 2021, 16:00 – Biała Podlaska
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Wisła Sandomierz
Kamil Kocoł 19 (k) – Sebastian Taranek 89

Podlasie: 1. Wiktor Krasowski – 30. Andriej Archipow (46, 11. Kacper Dmitruk), 17. Jarosław Kosieradzki (90, 14. Olaf Martynek), 8. Tomasz Nieścieruk, 2. Krzysztof Salak, 6. Eryk Kobza, 77. Tomasz Andrzejuk, 10. Maciej Wojczuk, 13. Paweł Zabielski (80, 69. Gabriel Mierzwiński), 7. Kamil Kocoł, 9. Mariusz Chmielewski (61, 15. Mateusz Golba).

Wisła: 12. Michał Jurewicz – 14. Adrian Kajpust, 7. Marcin Sudy, 3. Kacper Serek, 15. Diel Spring – 20. Mateusz Stańczyk, 8. Jakub Siedlecki (46, 99. Sebastian Taranek), 30. Mateusz Chmielowiec, 23. Adam Antochów (71, 13. Kacper Pieniążek), 17. Krzysztof Zawiślak – 10. Miłosz Matuszewski.

żółte kartki: Archipow, Golba, Nieścieruk – Siedlecki.

sędziował: Jakub Pych (Dębica).

źródło: własne / fot.: Karolina Hołownia