Wisła Sandomierz przegrała 0-3 (0-2) ze Spartakusem Daleszyce w meczu 7. kolejki RSActive IV ligi. Wiślacy od 65. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Jana Sochackiego. Przemysław Janowski obronił dwa rzuty karne.

10 września 2023, 16:00 – Daleszyce
Spartakus Daleszyce 3-0 Wisła Sandomierz
Seweryn Sala 12, Stanisław Mokrosnop 38, Robert Sitarz 77

Spartakus: Maciej Bąbel – Daniel Wołowiec, Stanisław Mokrosnop (70 Alan Borowiecki), Seweryn Kaleta, Seweryn Sala, Konrad Głowacki, Artem Kozaczok (46 Wiktor Brożyna), Tomasz Broniś (79 Mikołaj Kurasz), Patryk Hernik, Łukasz Górski (45 Kamil Święcki), Kacper Chudecki (60 Robert Sitarz).

Wisła: Przemysław Janowski – Jan Sochacki, Przemysław Rędziak, Dawid Szpyt, Jakub Bury, Albert Święcicki (62 Karol Biernat), Oskar Goździewski (87 Patryk Rębacz), Damian Mielnik, Radosław Rysak, Filip Kochan, Kacper Snopek.

żółte kartki: Sochacki, Biernat.
czerwona kartka: Sochacki (65. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Dawid Kozub (Kielce).

W 3. minucie meczu Stanisław Mokrosnop nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Janowski obronił). W 62. minucie meczu Tomasz Broniś nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Janowski obronił).

źródło: własne