Do Łodzi na ogólnopolski finał lekkoatletycznych czwartków pojechało 19 szubińskich zawodników.

Na obiektach w Łodzi odbył się Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Pojechała tam dziewiętnastoosobowa reprezentacja Szubina. Na ósmym miejscu uplasowała się dwunastolatka z Królikowa Weronika Adamczyk. Skoczyła wzwyż 130 centymetrów. Dziesiątą lokatę zajęła szubinianka Anna Krygier z rezultatem o pięć centymetrów gorszym. To również dwunastoletnia zawodniczka.

W biegu na 300 metrów jedenastolatka Michalina Kowalska (Królikowo) była dwunasta z czasem 49,67 s. Trzynastoletnia Olga Maciejewska z Królikowa pchnęła kulę na odległość 8.40 m i zajęła trzynaste miejsce. Kacper Pawlak z szubińskiej Jedynki był piętnasty. Piłeczką palantową rzucił 41,5 m. Jego szkolna koleżanka, czyli  trzynastoletnia Anastazja Kwiatkowska w dal skoczyła 4,38 m. Uplasowała się na szesnastej pozycji. Rówieśniczka Anastazji, ale z Królikowa tzn. Lila Gawron była osiemnasta w skoku wzwyż z wynikiem 135 centymetrów. Dwunastoletni szubinianin z Jedynki Michał Jasiński skoczył w dal 3,96 m i uplasował się na dwudziestym miejscu. Identyczną lokatę zajęła Lena Boruch. Uczennica z Kowalewa w biegu na 60 m osiągnęła czas 9,21 s.

W zawodach wzięło udział ponad 2000 lekkoatletów z 94 miast. Szubińscy uczniowie są więc w lekkoatletycznej czołówce.