A A+ A++

Filmy dokumentalne to tajna broń nowej platformy streamingowej, która w poniedziałek 8 maja wystartowała na polskim rynki. Vodylla kusi widza wielką polityką, misjami elitarnych sił specjalnych czy gwiazdami popkultury. To na pewno nie jest serwis familijny. 

W streamingu coraz ciaśniej. Wystartowała Vodylla
fot. Vodylla / / You Tube

Polski widz na “dzień dobry” dostanie ponad 500 godzin filmów nagradzanych m.in. na festiwalach takich jak Sundance czy Tribeca. Wśród produkcji znajdziemy pełnometrażowe filmy, krótsze dokumenty telewizyjne, miniseriale i wieloodcinkowe seriale dokumentalne. 

– Vodylla jest platformą tematyczną, która nie konkuruje ze względu na swoją specjalizację z gigantami streamingu. Zbieramy w jednym miejscu w sieci świetne, legalne dokumenty od głównych światowych dystrybutorów, które zaspokajają potrzebę  przeżywania autentycznych emocji. Udowadniamy, że film dokumentalny może być bardziej ekscytujący niż fabularny – mówi Przemysław Petryszyn z RDF Entertainment, właściciela Vodylli. – 19,90 zł za miesięczną subskrypcję to cena za wysoka dla użytkownika niezainteresowanego ofertą platformy, ale przystępna dla właściwego odbiorcy Vodylli. Pozwala nam utrzymać i rozwijać wartościowy produkt – dodaje.

Obecnie Vodylla jest platformą przeglądarkową, niewymagającą instalacji żadnych aplikacji, dostępną pod adresem www.vodylla.pl. Użytkownicy telefonów marki Apple mogą przesyłać obraz z komórki bezpośrednio na telewizor. Płatność 19,90 zł miesięcznie za jednostanowiskową subskrypcję dokonuje się za pomocą systemu płatności Przelewy24 poprzez karty płatnicze Visa i MasterCard.

Co Vodylla poleca na początek?

Na początek polecamy wybitny, nominowany do Oscara dokument „Cartel Land” o ludziach po obu stronach granicy amerykańsko-meksykańskiej, którzy walczą z brutalnym kartelem narkotykowym, czy film „Ja. Snajper” – wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach.

„Neavy Seals. Prawdziwa historia” pokazuje z wykorzystaniem oryginalnych dokumentów działania tej elitarnej jednostki od plaż Normandii, przez wojnę w Korei i Wietnamie, po Irak i Afganistan.

Dwuczęściowy „Queen. Nasze dni” to wielowymiarowy portret zespołu i Freddiego Mercurego. Nieznane zdjęcia, archiwalne nagrania, wywiady i duuużo muzyki. Show must go on!

Pośród formatów rozrywkowych można polecić szczególnie „Family Feud”, oryginalną amerykańską, komediową i niegrzeczną „Familiadę”, którą prowadzi charyzmatyczny showman Steve Harvey, jak też relaksujący, pełen humoru „Moon Talk”, czyli rozmowy z polskimi gwiazdami przy świetle Księżyca.

***

Popkultura i pieniądze w Bankier.pl, czyli seria o finansach “ostatnich stron gazet”. Fakty i plotki pod polewą z tajemnic Poliszynela. Zaglądamy do portfeli sławnych i bogatych, za kulisy głośnych tytułów, pod opakowania najgorętszych produktów. Jakie kwoty stoją za hitami HBO i Netfliksa? Jak Windosorowie monetyzują brytyjskość? Ile kosztuje nocleg w najbardziej nawiedzonym zamku? Czy warto inwestować w Lego? By odpowiedzieć na te i inne pytania, nie zawahamy się zajrzeć nawet na Reddita.

aw/informacja prasowa

Źródło:Bankier24
Tematy
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWeź udział w Festiwalu Zup w Niekłaniu. Gotuj z Masterchefem! [wideo, zdjęcia]
Następny artykułУкраинские защитники уничтожили три российских дрона в Херсонской области