W meczu I Ligi Futsalu Górnik Polkowice pokonał ostatni zespół tabeli AZS UMCS Lublin 10:2.

Pojedynek z akademikami rozpoczął się dość niemrawo w wykonaniu Zielono-Czarnych. Po I połowie na tablicy wyników był bezbramkowy remis. Losy meczu rozstrzygnęły się po przerwie, a festiwal strzelecki rozpoczął Adrian Niedźwiedzki. Później bramki padały już co kilka minut. W 29. min. było już 4:0 dla podopiecznych Dawida Białego a w bramce Górnika rewelacyjnie spisywał się Grzegorz Duda. Swoje trafienie zaliczył również powracający po kontuzji – Marcel Wolan. Kolejne dobre zawody rozegrali Sebastian Wojciechowski i Kornel Ciupka, który ustrzelił hattricka. Ostatecznie Górnik Polkowice rozpił AZS UMCS Lublin 10:2.

Górnik Polkowice – AZS UMCS Lublin 10:2 (0:0)
Bramki: Adrian Niedźwiedzki, Sebastian Wojciechowski 2, Paweł Wyżga 2, Kornel Ciupka 3, Marcel Wolan, Dawid Biały – Paweł Wyżga (samobójcza), Paweł Szymonek