Od remisu 2:2 rozpoczął nowy sezon w IV lidze Dąb Dąbrowa Białostocka. LKS zmierzył się dziś na wyjeździe z Czarnymi Czarna Białostocka.

W pierwszej połowie goście wyszli na prowadzenie po szczęśliwym strzale z rzutu wolnego. Piłka skozłowała przed bramkarzem i wpadła do bramki. W drugiej części meczu Dąb poprawił jeszcze ten wynik na 0:2. Gospodarze rzucili się do odrabiania strat. W ciągu ostatnich kilku minut Czarnym udało się zdobyć dwie bramki. Drużyny podzieliły się punktami.

Zapis meczu:

W niedzielę 14 sierpnia Dąb zmierzy się u siebie z zespołem KS Wasilków (początek o godzinie 16). Za tydzień rozpoczną się też rozgrywki drużyn z klasy okręgowej (Sokół, Kora i Krynki). Zespoły z A klasy rozegrają pierwsze mecze sezonu na początku września.