A A+ A++

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. pozyskiwania klientów. Twoim głównym zadaniem na tym stanowisku będzie wyszukiwanie, kontakt i pozyskiwanie do współpracy potencjalnych Klientów. Idealny kandydat to osoba dla której praca z Klientem to czysta przyjemność.

Zakres obowiązków:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami zgodnie obowiązującym schematem rozmów
  • Wyszukiwanie i kwalifikacja potencjalnych Klientów, identyfikacja osoby decyzyjnej,
  • zarządzanie bazą CRM wraz z weryfikacją poprawności danych
  • zarządzanie własnym lejkiem sprzedaży i ewidencją aktywności, w celu realizacji wyznaczonych celów
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych;

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • wysoka kultura osobista;

Oferujemy:

  • pakiet niezbędnych szkoleń na start
  • umowę o pracę – pełny etat
  • pracę w systemie jednozmianowym w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania,

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres

Pragniemy podkreślić, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDzień Edukacji Narodowej w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Sokółce
Następny artykuł“Premier zachowuje się, jakby nic się nie stało”. Lewica o składowych cen energii