Obrona tytułu Coco Gauff na US Open dobiegła końca po tym, jak rozstawiona z numerem trzecim Amerykanka poniosła niespodziewaną porażkę z rodaczką Emmą Navarro. Dziś wydawało się, że rozstawiona z nr 13 Amerykanka zmierza po zwycięstwo w jednym secie, ale obrończyni tytułu zdołała wymusić rozstrzygnięcie.

Ale kiedy wydawało się, że mistrzyni US Open z 2023 roku dokona wielkiego powrotu i przetrwa kolejną rundę, Navarro nr 12 na świecie przyspieszyła i zakończyła zwycięstwo 6-3 4-6 6-3. Podczas meczu 13. rozstawiona Amerykanka miała 20 winnerów i 30 niewymuszonych błędów. Ale Gauff była znacznie gorsza, ponieważ zebrała tylko 15 winnerów i popełniła oszałamiające 60 niewymuszonych błędów w ciągu dwóch godzin i 12 minut gry.

Artykuł wygenerowany na podstawie wyników oraz informacji udostępnionych przez Google News