A A+ A++

Jak się okazuje, waporyzacja staje się coraz bardziej popularną metodą palenia. W przeciwieństwie do tradycyjnego palenia, waporyzacja jest procesem podgrzewania suszu do temperatury niższej od temperatury spalania, tym samym nie wydziela substancji smolistych i rakowych. Waporyzatory dzielimy na te, które możesz zabrać wszędzie ze sobą oraz na modele stacjonarne. Sprawdźmy jak działają i czym się różnią.

Waporyzator przenośny do spalania suszu

Przenośne waporyzatory to niewielkie, kompaktowe urządzenia, stanowiące najlepszą alternatywę dla tradycyjnego palenia. W waporyzatorze nie dochodzi do spalania lecz odparowywania substancji i olejków, co pozwala ograniczyć negatywne skutki palenia. Przenośny waporyzator może towarzyszyć Ci wszędzie tam, gdzie chcesz go zabrać ze sobą. W ten sposób swoją ulubioną nutę zapachową możesz mieć zawsze w pobliżu.

By wybrać przenośny waporyzator na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań, powinieneś zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, do których należą:

  • sposób i czas ładowania
  • wytrzymałość baterii
  • zakres temperatury
  • moc i wydajność
  • rodzaj wyświetlacza
  • wbudowane funkcje dodatkowe
  • wielkość

Jeśli chodzi o obsługę waporyzatora przenośnego, to nie wymaga od użytkownika specjalnych umiejętności. Warto wiedzieć, że waporyzator działa automatycznie i korzystanie z niego nie jest skomplikowane.

Stacjonarny waporyzator medyczny

Waporyzatory stacjonarne stanowią doskonałą ofertę urządzeń  przeznaczoną do użytku domowego. W przeciwieństwie do swoich przenośnych odpowiedników, waporyzator stacjonarny wyróżnia się zarówno mocniejszą grzałką jak i wyższą biodostępnością inhalowanych ziół. Największą zaletą waporyzatorów stacjonarnych jest opcja dokładnego ustawienia temperatury do typu suszu lub indywidualnych potrzeb i oczekiwań  użytkownika. Urządzenia stacjonarne to zarówno kompaktowe sprzęty, jak i zaawansowane technologicznie modele przeznaczone do przeprowadzania waporyzacji w większym gronie osób.

Jakie zioła do waporyzacji suszu?

Waporyzacji można poddawać większość ziół i olejków eterycznych, do których należy melisa lekarska, rumianek, lipa, lawenda, mięta pieprzowa czy tymianek. Efekt, który uzyskamy będzie zdeterminowany rodzajem i jakością użytego surowca. Z tego względu tak ważne jest aby do waporyzacji wybierać rośliny pochodzące wyłącznie z ekologicznych upraw pozbawionych toksyn, metali ciężkich i pestycydów. 

Dla uzyskania najlepszych efektow waporyzacji, warto wybrać waporyzator z certyfikatem medycznym, świadczącym o wysokiej jakości urządzenia i pozwalającym na precyzyjne dawkowanie ziół, co jest niezwykle istotne w przypadku pacjentów zmagających się z różnymi dolegliwościami. A jeśli szukasz wysokiej jakości przenośnego waporyzatora w atrakcyjnej cenie zobacz, co model v3 pro ma Ci do zaoferowania!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułUrlop za granicą – czy warto czekać na last minute?
Następny artykułWyszła na jaw prawda ws. związku Rozenka z młodszą o 20 lat ukochaną. Padła jasna deklaracja