Rozpoczęła się rewanżowa runda spotkań w małopolskiej lidze juniorów młodszych w piłce ręcznej. W pierwszym meczu MKS Pałac Młodzież Tarnów pewnie pokonał na wyjeździe Kusego Kraków. Dzięki tej wygranej zespół trenera Tomasza Ciapały awansował na pierwsze miejsce w tabeli.

Tarnowianie rozpoczęli spotkanie od mocnego uderzenia, w 11 min po bramce Jakuba Plebanka prowadzili bowiem 9-1. Minutę później na tablicy pojawił się wynik 3-9, ale w 19 min po akcji Mateusza Śmieszka, Pałac wygrywał różnicą dziewięciu „oczek” (13-4). Końcówka pierwszej połowy przyniosła już wyrównaną grę i po jej zakończeniu nasz zespół prowadził 17-8.

Pierwsze minuty po zmianie stron zakończyły się wynikiem 5-0 dla „siódemki” z Tarnowa, która w 36 min po trafieniu Tomasza Ziai wygrywała już 22-8. W odpowiedzi trzy bramki zdobyli wprawdzie krakowianie (11-22 w 40 min), ale w 43 min po rzucie Jakuba Solarza było 24-11 dla Pałacu. W 54 min gospodarze zmniejszyli straty do dziewięciu „oczek” (16-25), trzy bramki najskuteczniejszego na boisku Tomasza Ziai i celny rzut Aleksa Bouchahdana przywróciły jednak trzynastobramkowe prowadzenie Pałacu (29-16). Ostatecznie zespół trenera Tomasza Ciapały zwyciężył 30-18 (17-8).

MKS Pałac Młodzieży: Jakub Strzała, Jakub Zakrzewski, Szymon Bućko – Tomasz Ziaja 9, Dawid Chudyka 5, Kacper Golec 4, Mateusz Śmieszek 4, Aleks Bouchahdane 2, Maciej Pal 2, Jakub Plebanek 2, Jakub Solarz 2, Kacper Jeż, Igor Kawa, Mateusz Liszek, Jakub Maślanka, Wiktor Pudło.