W zaległym spotkaniu czwartej kolejki czwartej grupy pierwszej ligi futsalu kobiet, w Dębnie doszło do konfrontacji dwóch niepokonanych do tej pory zespołów: TS Iskra Tarnów i Wandy Kraków. Mecz zakończył się wynikiem 8-6 (3-5) dla zespołu z Tarnowa, który tym samym został na półmetku samodzielnym liderem tabeli.

Wynik spotkania otworzyła w 2 min Aleksandra Skrzyniarz, w odpowiedzi dwie bramki zdobyła jednak Paulina Rusek (3 i 11 min). W kolejnych minutach historia powtórzyła się. Po trafieniu Karoliny Kozioł (15 min), na listę strzelczyń wpisały się Nadia Palkiewicz (16 min) i Paulina Stachurska (18 min). W końcówce pierwszej połowy padły jeszcze dwie bramki, zdobyły je Katarzyna Trytek (19 min) oraz Nadia Palkiewicz (20 min).

Jeszcze w 28 min krakowianki prowadziły 6-4. Na trafienie Aleksandry Skrzyniarz (22 min), celnym strzałem odpowiedziała bowiem Paulina Stachurska. Końcówka meczu należała już jednak zdecydowanie do podopiecznych trenera Jacka Ćwika. W 33 min kontaktowego gola strzeliła Gabriela Kusion. Bohaterką ostatnich minut była natomiast kapitan zespołu, Katarzyna Trytek, która w ciągu czterech minut (36, 38 i 39 min) ustrzeliła hat-trick, przechylając szalę zwycięstwa na korzyść Iskry.

TS Iskra: Karolina Placek – Katarzyna Trytek 4, Aleksandra Skrzyniarz 2, Gabriela Kusion 1, Weronika Najberek oraz Klaudia Skrzyniarz – Karolina Kozioł 1, Ewelina Bojdo, Milena Michałek.