Energia i pasja na parkiecie – tarnowianki zgarniają komplet punktów i skradają serca kibiców!

• TS Iskra Tarnów zdobywa drugie miejsce w tabeli po zwycięstwie nad Kalwarianką.
  • Zuzanna Wróbel błyszczy na boisku, osiągając hat-trick w ważnym meczu.
  • Emocjonujące momenty meczu, w tym zwroty akcji i decydujące strzały.
  • Skład i kluczowe postacie meczu TS Iskry Tarnów.

W hali sportowej w Dębnie odbył się emocjonujący mecz futsalu, w którym TS Iskra Tarnów pokonała drużynę Kalwarianki Kalwaria Zebrzydowska. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6-3, a dzięki temu zwycięstwu tarnowianki wspięły się na drugi stopień tabeli ligowej. Była to potyczka pełna zwrotów akcji, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń zgromadzonym na trybunach fanom.

Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego ciosu ze strony Kalwarianki, gdzie Karolina Biczak umieściła piłkę w siatce tarnowskiej bramki już w pierwszej minucie. Jednak nie zabrakło odpowiedzi ze strony Iskry, kiedy to Zuzanna Wróbel nie tylko doprowadziła do remisu, ale także później dwukrotnie pokonała bramkarkę przeciwniczek, Honoratę Czarnecką, czym zaliczyła hat-trick, przyczyniając się w znaczący sposób do sukcesu swojego zespołu.

Druga połowa gry była równie intensywna, zdecydowane uderzenia Gabrieli Kusion oraz Mileny Michałek pozwoliły Tarnowiakom odskoczyć na bezpieczną odległość od rywalek. Choć Inga Siwek zdobyła bramkę dla Kalwarianki, to nie zmieniło to faktu, że to Iskra cieszyła się z pełni punktów po końcowym gwizdku sędziego.

W składzie TS Iskry Tarnów, który zademonstrował siłę i zgranie w tym spotkaniu, znalazły się zawodniczki takie jak Klaudia Skrzyniarz w bramce oraz polowe wsparcie w postaci Estery Dudek, Gabrieli Kusion, Karoliny Piwowarczyk, Pauliny Wałaszek, a także Anity Kisielewskiej, Mileny Michałek, Katarzyny Sowy, Zuzanny Wróbel oraz Blanki Zająca.

Triumf TS Iskry Tarnów stanowi nie tylko kolejny rozdział w ich sportowej historii, ale również inspiruje lokalną społeczność, pokazując, że determinacja i zespołowy duch mogą przenosić góry, a boiskowe emocje są tym, co łączy zarówno graczy, jak i fanów w jedną wielką, sportową rodzinę.

Artykuł zaczerpnięty z: UM Tarnów