A A+ A++

Ukazał się pierwszy w tym roku numer Wieści Gminnych – Czasopisma Informacyjnego Gminy Zambrów. Wydawnictwo jest dostępne w siedzibie Urzędu Gminy Zambrów. Bezpłatna wersja papierowa została wydana w ilości 500 egzemplarzy. Dostępna jest też wersja elektroniczna. 

W numerze można zapoznać się z bieżącymi informacjami dotyczącymi Gminy Zambrów a także ze stałymi rubrykami w tym polemicznym artykułem Bogdana Paca i autora anonimowego „Staśka, znaczy szwagra Władka”. W numerze dostępna jest też twórczość Janusza Kuleszy, poezja Urszuli Krajewskiej-Szeligowskiej oraz rysunek Wojciecha Rusieckiego. Wśród stałych rubryk należy też wymienić artykuł historyczny pt. „GIUSEPPE W ZAMBROWIE, czyli krótka rzecz o ucieczkach i powrotach” autorstwa Jarosława Strenkowskiego.

Ponadto w publikacji można znaleźć podsumowanie dotyczące inwestycji, działalności kulturalnej i sportowej w tym wydarzeń mających miejsce w Centrum Kultury Gminy Zambrów.

Lutowy numer oprócz różnych rubryk zawiera podsumowanie mijającej kadencji zarówno pod względem inwestycyjnym jak i finansowym. Zamieszczono też komentarz obecnych radnych, którzy podsumowali kadencję krótkimi refleksjami.

Publikacja jest bezpłatna i wydawana jest przez Urząd Gminy Zambrów. Dostępna jest wersja papierowa oraz wersja elektroniczna dostępna na serwerze Gminy Zambrów pod adresem:

Wieści Gminne nr 1/2024 (79)

Redaktorem naczelnym Wieści Gminnych jest Sekretarz Gminy Bogdan Pac zaś składem zajmuje się Grzegorz Grzeszczuk. W skład zespołu wchodzi również Karolina Ilczuk. W tworzeniu czasopisma stale biorą udział: Zdzisława Czapska, Janusz Kulesza, Urszula Krajewska-Szeligowska i Wojciech Rusiecki.

Zapraszamy do lektury.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZmiana na stanowisku Komendanta Śląskiego Oddziału Straży Granicznej (zdjęcia)
Następny artykułDlaczego franczyza edukacyjna zyskuje na popularności w branży szkół językowych?