A A+ A++

Dying Light cieszy się nieprzerwaną popularnością. Wydany w 2015 roku tytuł wrocławskiego Techlandu chwycił graczy bezbłędną rozgrywką oraz różnicą pomiędzy nocą a dniem. Sequel, Dying Light 2: Stay Human nie do końca zachował ten balans. Noce okazały się łatwiejsze do przeżycia. Kilka dni temu twórcy udostępnili dużą aktualizację “Good Night, Good Luck Update”, która balansuje tę różnicę. Jak przyznał jeden z twórców, deweloperzy mogli trochę przesadzić. 

W Sieci pojawiło się multum interesujących materiałów z rozgrywki nocą w Dying Light 2: Stay Human. Wielu graczy jest zaskoczonych poziomem wyzwania, jaki zapanował nocną porą w świecie gry. Na ulicach roi się od przemieńców, których zmysły są mocno wyczulone na ruch w pobliżu. W pierwszej odsłonie noc stawała się horrorem, walką o przetrwanie, gdzie pomagały jedynie nasza orientacja w terenie oraz rozwijanie umiejętności parkourowych. Starszy producent gry, Michał Borecki przyznał, że wraz z nową aktualizacją, studio przedobrzyło z nocnym horrorem. 

Naprawdę chcieliśmy przywrócić noc z pierwszego Dying Light, lecz przesadziliśmy z pierwszą wersją Dying Light 2. Postanowiliśmy więc znaleźć balans pomiędzy mrocznymi, przerażającymi nocami oryginału a częstszymi (lecz lżejszymi-dop.red) nocami w DL2. Myślę, że przekroczyliśmy ten balans.

Od kilku dni trudniej jest przetrwać noc w Viledorze. Gracze odczuli większe trudności z ucieczką. Najlepsi biegacze w Dying Light 2 wskazują, że fani pierwowzoru będą zdumieni i zadowoleni. Twórcy udostępnili nawet specjalny filtr graficzny, który dodatkowo pogłębia nocną aurę. Borecki dodał również, że poprawiono elementy związane z przekradaniem się. Postać porusza się zwinniej, usprawniono również pracę latarki. Do 13 lipca trwają również tzw. Bloody Nights, podczas których zdobędziemy masę cennego lootu. Dying Light 2 nabiera coraz lepszych kształtów. Techland poprawił również mechanikę parkouru. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWstrzymujemy się z drugą stanicą żeglarską nad Jeziorem Tarnobrzeskim
Następny artykułPiłkarskie ME do lat 19. Portugalia pierwszym rywalem biało-czerwonych