Piłkarze Legii Warszawa w czwartkowy wieczór pokonali u siebie Leicester 1:0 w drugiej kolejce Ligi Europy. Jedyną bramkę zdobył Mahir Emreli w 31. minucie. Potem obie drużyny miały bardzo dobre okazje do zmiany wyniku, ale brakowało skuteczności.

Legia szaleje w LE! Taktyczny koncert Michniewicza i nieoczywisty bohater

Tak wygląda tabela grupy Legii Warszawa w LE! Sensacja w Neapolu

“Zasłużyliśmy co najmniej na remis”

Po meczu niezadowolony był Brendan Rodgers. – Gratulacje dla Legii, odniosła naprawdę ważne zwycięstwo. My wyjeżdżamy rozczarowani, zasłużyliśmy na więcej. Atmosfera była wspaniała. W pierwszej połowie graliśmy zbyt pasywnie. W drugiej już dużo aktywniej, lepiej, tworzyliśmy wiele okazji, zasłużyliśmy co najmniej na remis. Brakowało nam wykończenia w dobrych sytuacjach, bramkarz Legii popisał się też bardzo dobrą interwencją – powiedział trener Leicester

Rodgers dodał, że jeszcze nie wszystko stracone przed jego zespołem w tej grupie. – W poprzednim sezonie wygraliśmy grupę, teraz mamy przed sobą sporo pracy. Jesteśmy rozczarowani, że nie zdobyliśmy dziś punktu z Legią, ale jeszcze sporo meczów przed nami. Chcemy wygrać oba spotkania u siebie oraz jeden z meczów wyjazdowych. Wówczas powinno być dobrze – dodał Rodgers.