A A+ A++

Od 11 grudnia rozpocznie swoją działalność punkt informacyjny budowy Krakowskiego Szybkiego Tramwaju do Mistrzejowic. Pawilon u zbiegu ul. Dobrego Pasterza i Strzelców będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00–16.00.

Fot. tramwajdomistrzejowic.pl

Punkt zostanie otwarty w bezpośrednim sąsiedztwie biura budowy. Pawilon posiada stanowisko recepcyjne oraz salę konferencyjną. Budynek o powierzchni prawie 100 m2 jest wyposażony w nowoczesny sprzęt audiowizualny i konferencyjny oraz posiada klimatyzację. Punkt jest dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

Na miejscu mieszkańcy będą mogli uzyskać kluczowe informacje dotyczące technologii budowy, harmonogramu prac, postępu projektu, tymczasowej organizacji ruchu oraz finansowania inwestycji.

W punkcie informacyjnym będą także prowadzone bezpłatne zajęcia dla dzieci „Mali mistrzowie – tramwajem do Mistrzejowic”. Podczas warsztatów młodzi inżynierowie, poprzez zabawę, zdobywać będą wiedzę na temat technologii budowy tramwaju, różnych rodzajów transportu publicznego. Poznają także zasady bezpieczeństwa na budowie i w komunikacji miejskiej. Zajęcia zostaną urozmaicone o zadania plastyczne i ruchowe, ćwiczenia w grupach, a także o prezentacje multimedialne.

Punkt będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–16.00. Dla mieszkańców został udostępniony także specjalny numer telefonu: 722 22 00 88, a także adres e-mail: [email protected].

Punkt informacyjny


pokaż metkę


Osoba publikująca:

Oliwia Stępień


Podmiot publikujący:

Wydział Komunikacji Społecznej


Data publikacji:

2023-12-05


Data aktualizacji:

2023-12-09

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułSłotwina. Potrącenie na pasach. Poszukiwana sprawczyni
Następny artykułRekordowa kwota za apartament w drapaczu chmur, który jeszcze nawet nie istnieje