A A+ A++

Obraz to prezent od koleżanek i kolegów z firmy. Ma stanowić odwzorowanie jego dziecięcych marzeń – a przynajmniej tak wyobraziła je sobie AI.

– Jako dziecko niemal codziennie łapałem gazetę i szukałem informacji o nowych budynkach w Warszawie. Bo to były jeszcze czasy, kiedy o każdej inwestycji pisało się artykuł. Czytałem wszystkie te teksty i marzyłem o przeszklonych wieżowcach. O tym, żeby jakoś móc je współtworzyć – opowiada Michał Nowak.

Wspomina, że po latach tamta dziecięca radość znów w nim odżyła, kiedy – już jako prezes firmy – czytał o planach budowy Varso Tower, najwyższego wieżowca w Unii Europejskiej. Wkrótce potem historia zatoczyła jednak koło, gdy Glass System dostarczył szklane ściany dla kancelarii prawnej CMS projektu Trzop Architekci – na pięciu najwyższych piętrach Varso Tower.

CZYTAJ: Co z kredytem mieszkaniowym w razie wojny? Ekspert: „Prawdopodobnie wydarzyłoby się to samo, co w Ukrainie”

– To była taka wisienka na torcie, spełnienie moich marzeń, jeśli chodzi o Warszawę i Polskę. No a teraz wychodzimy na Europę i na świat.


Michał Nowak, założyciel i prezes Glass System: – Dlaczego pracownicy twierdzą, że lepiej pracuje im się w domu niż w biurze? Często dlatego, że w domu nikt im nie przeszkadza. Inaczej niż w open space’ach, gdzie wszyscy słyszą wszystkich. Natomiast szklane ściany pozwalają podzielić open space’y na mniejsze, wyizolowane akustycznie przestrzenie, bez utraty wrażenia otwartej przestrzeni.

Fot.: Darek Lewandowski / Forbes

Glass System. Eksperci od szkła zespolonego

Glass Sy … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułIga Świątek przemówiła po porażce. “Nie mogę ogarnąć, co się dzieje”
Następny artykułTest VIOFO A329 2CH – wideorejestrator dla najbardziej wymagających kierowców. Recenzja wersji dwukanałowej