fot. Lapresse
Niemiec Phil Bauhaus zwyciężył w trzecim dniu wyścigu Tirreno-Adriatico.
Zawodnik Bahrain Victorious na finiszu w Gualdo Tadino wyprzedził Włocha Jonathana Milana (Lidl-Trek) i Francuza Kevina Vauquelina (Arkea-B&B Hotels).
Liderem wyścigu wciąż jest Hiszpan Juan Ayuso (UAE Team Emirates).
Trasa i warunki pogodowe
Wyścig pozostał w Umbrii, gdzie kolarze pokonali aż 225 kilometrów. Trasa nie stanowiła dużego wyzwania, w tym zlokalizowana 18 kilometrów przed metą górska premia Casacastalda (7 km; 3,2%) oraz finisz na lekkim podjeździe.
Było niemal bezwietrznie, chwilami deszczowo oraz chłodno, temperatura wynosiła 8ºC.
Przebieg etapu
W ucieczce dnia ponownie znalazł się Jan Stöckli (Team Corratec – Vini Fantini), któremu towarzyszył jedynie Samuele Zoccarato (VF Group-Bardiani CSF). Dwójka po 30 kilometrach jazdy miała niemal 12 minut przewagi, w połowie drogi pozostało im 9 minut.
Szwajcar po wygraniu lotnej premii w Sant’Arcangelo (84 km przed metą) poczekał na peleton, natomiast włoskiego kolarza złapano zaraz na początku górskiej premii.
Wspinaczka nie zrobiła wielkiej krzywdy, tempo narzucał tu zespół EF Education-EasyPost. Podobnie było na zjeździe
Sprinterzy przetrwali, dojeżdżając w peletonie na ostatni kilometr. Dwa ostatnie zakręty, usytuowane jeden po drugim, na 300 metrów przed metą, wprowadziły sporo zamieszania. Upadł Japer Philipsen (Alpecin-Deceuninck), a na czoło wyszedł Kevin Vauquelin. Francuz nie utrzymał prowadzenia, wyprzedzony na finiszowej prostej przez Bauhausa i Milana.
Czwartkowe ściganie zakończy się na 23-kilometrowej rundzie, z łagodną wspinaczką na Mosciano Sant’Angelo (2,7 km; 3,8%) i finiszem na wzgórzu w Giulianova (1,5 km; 3,5%).
Wyniki 3. etapu Tirreno-Adriatico 2024 (2.UWT), Volterra – Gualdo Tadino (225 km)
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Phil Bauhaus | Bahrain Victorious | 5:25:51 |
2. | Jonathan Milan | Lidl-Trek | |
3. | Kevin Vauquelin | Arkea-B&B Hotels | |
4. | Alberto Bettiol | EF Education-EasyPost | |
5. | Andrea Vendrame | Decathlon AG2R La Mondiale Team | |
6. | Simone Velasco | Astana Qazaqstan Team | |
7. | Damiano Caruso | Bahrain Victorious | |
8. | Marius Mayrhofer | Tudor Pro Cycling Team | |
9. | Kevin Vermaerke | Team dsm-firmenich PostNL | |
10. | Nikias Arndt | Bahrain Victorious | |
11. | Juan Ayuso | UAE Team Emirates | |
12. | Andrea Pasqualon | Bahrain Victorious | |
13. | Ivan Garcia Cortina | Movistar Team | |
14. | Vincenzo Albanese | Arkea-B&B Hotels | |
15. | Nicolo Parisini | Q36.5 Pro Cycling Team | |
16. | Magnus Sheffield | Ineos Grenadiers | |
17. | Antonio Tiberi | Bahrain Victorious | |
18. | Jhonatan Restrepo | Team Polti Kometa | |
19. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | |
20. | Marco Brenner | Tudor Pro Cycling Team | |
21. | Jai Hindley | Bora-hansgrohe | |
22. | Gianmarco Garofoli | Astana Qazaqstan Team | |
23. | Guillaume Martin | Cofidis | |
24. | Davide Formolo | Movistar Team | |
25. | Daniel Felipe Martinez | Bora-hansgrohe | |
26. | Ben O’Connor | Decathlon AG2R La Mondiale Team | |
27. | Florian Stork | Tudor Pro Cycling Team | |
28. | Biniam Girmay | Intermarche-Wanty | |
29. | Ben Healy | EF Education-EasyPost | |
30. | Richard Carapaz | EF Education-EasyPost | |
31. | Kasper Asgreen | Soudal Quick-Step | |
32. | Jonas Vingegaard | Team Visma | Lease a Bike | |
33. | Cian Uijtdebroeks | Team Visma | Lease a Bike | |
34. | Romain Gregoire | Groupama-FDJ | |
35. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | |
36. | Filippo Magli | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
37. | Filippo Zana | Team Jayco AlUla | |
38. | Thymen Arensman | Ineos Grenadiers | |
39. | Enric Mas | Movistar Team | |
40. | Damien Touze | Decathlon AG2R La Mondiale Team | |
41. | David de La Cruz | Q36.5 Pro Cycling Team | |
42. | Mark Donovan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
43. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | |
44. | Andrea Bagioli | Lidl-Trek | |
45. | Krists Neilands | Israel-Premier Tech | |
46. | Tom van Asbroeck | Israel-Premier Tech | |
47. | Odd Christian Eiking | Uno-X Mobility | |
48. | Romain Bardet | Team dsm-firmenich PostNL | |
49. | Matteo Fabbro | Team Polti Kometa | |
50. | Davide Piganzoli | Team Polti Kometa | |
51. | Tao Geoghegan Hart | Lidl-Trek | |
52. | Andreas Leknessund | Uno-X Mobility | |
53. | Lorenzo Rota | Intermarche-Wanty | |
54. | Alexander Kristoff | Uno-X Mobility | |
55. | Cyril Barthe | Groupama-FDJ | |
56. | Max Poole | Team dsm-firmenich PostNL | |
57. | Cristian Rodriguez | Arkea-B&B Hotels | |
58. | Attila Valter | Team Visma | Lease a Bike | |
59. | Wout Poels | Bahrain Victorious | |
60. | Nicola Conci | Alpecin-Deceuninck | |
61. | Ivan Ramiro Sosa | Movistar Team | |
62. | Lorenzo Fortunato | Astana Qazaqstan Team | |
63. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
64. | Neilson Powless | EF Education-EasyPost | |
65. | Rafał Majka | UAE Team Emirates | |
66. | Dion Smith | Intermarche-Wanty | |
67. | Ben Tulett | Team Visma | Lease a Bike | |
68. | Yevgeniy Fedorov | Astana Qazaqstan Team | |
69. | Nans Peters | Decathlon AG2R La Mondiale Team | |
70. | Toms Skujins | Lidl-Trek | |
71. | Domenico Pozzovivo | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
72. | Isaac Del Toro | UAE Team Emirates | |
73. | Mike Teunissen | Intermarche-Wanty | |
74. | Nicolas Prodhomme | Decathlon AG2R La Mondiale Team | |
75. | Fausto Masnada | Soudal Quick-Step | |
76. | Lawson Craddock | Team Jayco AlUla | |
77. | Alessandro Tonelli | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
78. | Cees Bol | Astana Qazaqstan Team | |
79. | Simon Clarke | Israel-Premier Tech | |
80. | Mirco Maestri | Team Polti Kometa | 0:32 |
81. | Giovanni Aleotti | Bora-hansgrohe | |
82. | Hugo Page | Intermarche-Wanty | 0:36 |
83. | Davide Bais | Team Polti Kometa | 0:45 |
84. | Casper van Uden | Team dsm-firmenich PostNL | |
85. | Simone Consonni | Lidl-Trek | 0:52 |
86. | Alex Tolio | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
87. | Tim Merlier | Soudal Quick-Step | |
88. | Alessandro Covi | UAE Team Emirates | |
89. | Anthony Delaplace | Arkea-B&B Hotels | |
90. | Larry Warbasse | Decathlon AG2R La Mondiale Team | |
91. | Bert van Lerberghe | Soudal Quick-Step | |
92. | Julian Alaphilippe | Soudal Quick-Step | |
93. | Michał Kwiatkowski | Ineos Grenadiers | 0:55 |
94. | Thomas Pidcock | Ineos Grenadiers | 0:00 |
95. | Corbin Strong | Israel-Premier Tech | |
96. | Campbell Stewart | Team Jayco AlUla | 1:05 |
97. | Fabian Lienhard | Groupama-FDJ | 1:09 |
98. | Amanuel Ghebreigzabhier | Lidl-Trek | |
99. | Lorenzo Germani | Groupama-FDJ | |
100. | Jonas Abrahamsen | Uno-X Mobility | 1:12 |
101. | Jasper Philipsen | Alpecin-Deceuninck | 0:00 |
102. | Robin Froidevaux | Tudor Pro Cycling Team | 1:12 |
103. | Caleb Ewan | Team Jayco AlUla | 1:16 |
104. | Lorenzo Milesi | Movistar Team | |
105. | Gianni Vermeersch | Alpecin-Deceuninck | 1:19 |
106. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 1:23 |
107. | Søren Waerenskjold | Uno-X Mobility | |
108. | Steven Kruijswijk | Team Visma | Lease a Bike | 1:26 |
109. | Niccolo Bonifazio | Team Corratec-Vini Fantini | 1:35 |
110. | Marc Hirschi | UAE Team Emirates | |
111. | Mikkel Frølich Honore | EF Education-EasyPost | 1:42 |
112. | Edward Theuns | Lidl-Trek | |
113. | Clement Venturini | Arkea-B&B Hotels | 1:45 |
114. | Axel Zingle | Cofidis | 0:00 |
115. | Aime de Gendt | Cofidis | 1:46 |
116. | Patrick Gamper | Bora-hansgrohe | 1:52 |
117. | Filippo Fiorelli | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 1:54 |
118. | Laurenz Rex | Intermarche-Wanty | 1:58 |
119. | Clement Davy | Groupama-FDJ | |
120. | Connor Swift | Ineos Grenadiers | 2:09 |
121. | Chris Hamilton | Team dsm-firmenich PostNL | 2:14 |
122. | Fabio van Den Bossche | Alpecin-Deceuninck | 2:23 |
123. | Bastien Tronchon | Decathlon AG2R La Mondiale Team | 2:26 |
124. | Giovanni Lonardi | Team Polti Kometa | 2:31 |
125. | Stefano Oldani | Cofidis | 0:00 |
126. | Oscar Riesebeek | Alpecin-Deceuninck | 3:15 |
127. | Christopher Juul-jensen | Team Jayco AlUla | 3:40 |
128. | Alessandro de Marchi | Team Jayco AlUla | |
129. | Kyrylo Tsarenko | Team Corratec-Vini Fantini | |
130. | Kristian Sbaragli | Team Corratec-Vini Fantini | 4:11 |
131. | Ethan Vernon | Israel-Premier Tech | |
132. | Petr Kelemen | Tudor Pro Cycling Team | 4:14 |
133. | Simon Geschke | Cofidis | 4:41 |
134. | Jordi Warlop | Soudal Quick-Step | |
135. | Mattia Bais | Team Polti Kometa | 6:27 |
136. | Ruben Fernandez | Cofidis | 7:14 |
137. | Amaury Capiot | Arkea-B&B Hotels | |
138. | Markus Hoelgaard | Uno-X Mobility | |
139. | Magnus Cort | Uno-X Mobility | |
140. | Simon Guglielmi | Arkea-B&B Hotels | |
141. | John Degenkolb | Team dsm-firmenich PostNL | |
142. | Tobias Ludvigsson | Q36.5 Pro Cycling Team | 7:33 |
143. | Yukiya Arashiro | Bahrain Victorious | |
144. | Cesare Benedetti | Bora-hansgrohe | |
145. | Stanisław Aniołkowski | Cofidis | |
146. | Filip Maciejuk | Bora-hansgrohe | |
147. | Enrico Zanoncello | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | |
148. | James Shaw | EF Education-EasyPost | |
149. | Josef Cerny | Soudal Quick-Step | 7:56 |
150. | Samuele Zoccarato | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 8:35 |
151. | Luke Rowe | Ineos Grenadiers | 8:38 |
152. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | |
153. | Jan Stockli | Team Corratec-Vini Fantini | |
154. | Lorenzo Quartucci | Team Corratec-Vini Fantini | |
155. | Jannik Steimle | Q36.5 Pro Cycling Team | |
156. | Rune Herregodts | Intermarche-Wanty | |
157. | Mads Wurtz Schmidt | Israel-Premier Tech | |
158. | Alexander Krieger | Tudor Pro Cycling Team | |
159. | Georg Steinhauser | EF Education-EasyPost | |
160. | Alexander Kamp | Tudor Pro Cycling Team | |
161. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | |
162. | Bram Welten | Team dsm-firmenich PostNL | |
163. | Davide Cimolai | Movistar Team | |
164. | Dylan van Baarle | Team Visma | Lease a Bike | |
165. | Jonas Rickaert | Alpecin-Deceuninck | |
166. | Damien Howson | Q36.5 Pro Cycling Team | 9:41 |
167. | Max Walscheid | Team Jayco AlUla | 10:29 |
168. | Chris Froome | Israel-Premier Tech | |
169. | Michael Morkov | Astana Qazaqstan Team | 15:05 |
170. | Michael Vink | UAE Team Emirates | |
171. | Mark Padun | Team Corratec-Vini Fantini |
Klasyfikacja generalna po 3. etapie
Poz. | Imię i nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1. | Juan Ayuso | UAE Team Emirates | 10:09:22 |
2. | Jonathan Milan | Lidl-Trek | 0:06 |
3. | Kevin Vauquelin | Arkea-B&B Hotels | 0:14 |
4. | Antonio Tiberi | Bahrain Victorious | 0:17 |
5. | Jonas Vingegaard | Team Visma | Lease a Bike | 0:22 |
6. | Romain Gregoire | Groupama-FDJ | |
7. | Jai Hindley | Bora-hansgrohe | 0:24 |
8. | Neilson Powless | EF Education-EasyPost | 0:26 |
9. | Max Poole | Team dsm-firmenich PostNL | |
10. | Lennard Kamna | Bora-hansgrohe | |
11. | Mikkel Bjerg | UAE Team Emirates | |
12. | Daniel Felipe Martinez | Bora-hansgrohe | 0:27 |
13. | Kasper Asgreen | Soudal Quick-Step | |
14. | Alberto Bettiol | EF Education-EasyPost | |
15. | Nelson Oliveira | Movistar Team | |
16. | Thymen Arensman | Ineos Grenadiers | |
17. | Ben O’Connor | Decathlon AG2R La Mondiale Team | 0:30 |
18. | Nikias Arndt | Bahrain Victorious | |
19. | Magnus Sheffield | Ineos Grenadiers | 0:31 |
20. | Damiano Caruso | Bahrain Victorious | |
21. | Isaac Del Toro | UAE Team Emirates | 0:32 |
22. | Marius Mayrhofer | Tudor Pro Cycling Team | 0:33 |
23. | Thomas Pidcock | Ineos Grenadiers | |
24. | Lawson Craddock | Team Jayco AlUla | 0:34 |
25. | Romain Bardet | Team dsm-firmenich PostNL | |
26. | Jasper Philipsen | Alpecin-Deceuninck | |
27. | Tao Geoghegan Hart | Lidl-Trek | 0:35 |
28. | Damien Touze | Decathlon AG2R La Mondiale Team | 0:36 |
29. | Mark Donovan | Q36.5 Pro Cycling Team | |
30. | Krists Neilands | Israel-Premier Tech | 0:37 |
31. | Enric Mas | Movistar Team | 0:38 |
32. | David de La Cruz | Q36.5 Pro Cycling Team | |
33. | Axel Zingle | Cofidis | 0:39 |
34. | Ben Healy | EF Education-EasyPost | |
35. | Andreas Leknessund | Uno-X Mobility | 0:41 |
36. | Rafał Majka | UAE Team Emirates | 0:42 |
37. | Florian Stork | Tudor Pro Cycling Team | |
38. | Marco Brenner | Tudor Pro Cycling Team | 0:43 |
39. | Stefano Oldani | Cofidis | 0:45 |
40. | Fausto Masnada | Soudal Quick-Step | |
41. | Andrea Bagioli | Lidl-Trek | 0:46 |
42. | Yevgeniy Fedorov | Astana Qazaqstan Team | |
43. | Filippo Zana | Team Jayco AlUla | 0:47 |
44. | Ivan Garcia Cortina | Movistar Team | |
45. | Wout Poels | Bahrain Victorious | 0:48 |
46. | Toms Skujins | Lidl-Trek | 0:49 |
47. | Mike Teunissen | Intermarche-Wanty | |
48. | Davide Formolo | Movistar Team | 0:51 |
49. | Nicolas Prodhomme | Decathlon AG2R La Mondiale Team | 0:53 |
50. | Nans Peters | Decathlon AG2R La Mondiale Team | 0:54 |
51. | Attila Valter | Team Visma | Lease a Bike | |
52. | Jhonatan Restrepo | Team Polti Kometa | |
53. | Kevin Vermaerke | Team dsm-firmenich PostNL | |
54. | Vincenzo Albanese | Arkea-B&B Hotels | 0:56 |
55. | Alexander Kristoff | Uno-X Mobility | |
56. | Tom van Asbroeck | Israel-Premier Tech | |
57. | Nicola Conci | Alpecin-Deceuninck | 0:58 |
58. | Ben Tulett | Team Visma | Lease a Bike | |
59. | Andrea Vendrame | Decathlon AG2R La Mondiale Team | 1:00 |
60. | Valentin Madouas | Groupama-FDJ | 1:01 |
61. | Alessandro Tonelli | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 1:02 |
62. | Lorenzo Rota | Intermarche-Wanty | 1:03 |
63. | Davide Piganzoli | Team Polti Kometa | 1:04 |
64. | Richard Carapaz | EF Education-EasyPost | 1:06 |
65. | Phil Bauhaus | Bahrain Victorious | 1:07 |
66. | Cristian Rodriguez | Arkea-B&B Hotels | 1:08 |
67. | Andrea Pasqualon | Bahrain Victorious | 1:09 |
68. | Cian Uijtdebroeks | Team Visma | Lease a Bike | 1:10 |
69. | Lorenzo Fortunato | Astana Qazaqstan Team | 1:16 |
70. | Nicolo Parisini | Q36.5 Pro Cycling Team | 1:19 |
71. | Corbin Strong | Israel-Premier Tech | 1:20 |
72. | Odd Christian Eiking | Uno-X Mobility | |
73. | Guillaume Martin | Cofidis | |
74. | Biniam Girmay | Intermarche-Wanty | 1:21 |
75. | Matteo Fabbro | Team Polti Kometa | 1:22 |
76. | Mirco Maestri | Team Polti Kometa | 1:24 |
77. | Casper van Uden | Team dsm-firmenich PostNL | 1:25 |
78. | Domenico Pozzovivo | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 1:26 |
79. | Dion Smith | Intermarche-Wanty | |
80. | Cyril Barthe | Groupama-FDJ | 1:30 |
81. | Larry Warbasse | Decathlon AG2R La Mondiale Team | |
82. | Gianmarco Garofoli | Astana Qazaqstan Team | 1:31 |
83. | Anthony Delaplace | Arkea-B&B Hotels | 1:33 |
84. | Giovanni Aleotti | Bora-hansgrohe | |
85. | Michał Kwiatkowski | Ineos Grenadiers | 1:35 |
86. | Simone Consonni | Lidl-Trek | |
87. | Julian Alaphilippe | Soudal Quick-Step | |
88. | Søren Waerenskjold | Uno-X Mobility | 1:38 |
89. | Ivan Ramiro Sosa | Movistar Team | 1:46 |
90. | Simone Velasco | Astana Qazaqstan Team | |
91. | Bert van Lerberghe | Soudal Quick-Step | 1:47 |
92. | Lorenzo Milesi | Movistar Team | |
93. | Tim Merlier | Soudal Quick-Step | 1:51 |
94. | Alessandro Covi | UAE Team Emirates | 1:52 |
95. | Jonas Abrahamsen | Uno-X Mobility | 2:14 |
96. | Robin Froidevaux | Tudor Pro Cycling Team | 2:16 |
97. | Alex Tolio | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 2:17 |
98. | Mikkel Frølich Honore | EF Education-EasyPost | 2:19 |
99. | Gianni Vermeersch | Alpecin-Deceuninck | |
100. | Lorenzo Germani | Groupama-FDJ | 2:21 |
101. | Edward Theuns | Lidl-Trek | 2:23 |
102. | Campbell Stewart | Team Jayco AlUla | 2:24 |
103. | Marc Hirschi | UAE Team Emirates | 2:27 |
104. | Fabian Lienhard | Groupama-FDJ | 2:28 |
105. | Clement Davy | Groupama-FDJ | 2:37 |
106. | Caleb Ewan | Team Jayco AlUla | 2:38 |
107. | Hugo Page | Intermarche-Wanty | 2:39 |
108. | Connor Swift | Ineos Grenadiers | 2:48 |
109. | Aime de Gendt | Cofidis | 2:51 |
110. | Filippo Magli | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 2:52 |
111. | Patrick Gamper | Bora-hansgrohe | |
112. | Davide Bais | Team Polti Kometa | 3:03 |
113. | Olivier Le Gac | Groupama-FDJ | 3:05 |
114. | Filippo Fiorelli | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 3:16 |
115. | Clement Venturini | Arkea-B&B Hotels | 3:20 |
116. | Niccolo Bonifazio | Team Corratec-Vini Fantini | 3:26 |
117. | Laurenz Rex | Intermarche-Wanty | 3:28 |
118. | Steven Kruijswijk | Team Visma | Lease a Bike | 3:59 |
119. | Giovanni Lonardi | Team Polti Kometa | 4:00 |
120. | Fabio van Den Bossche | Alpecin-Deceuninck | 4:14 |
121. | Ethan Vernon | Israel-Premier Tech | 4:24 |
122. | Amanuel Ghebreigzabhier | Lidl-Trek | 4:39 |
123. | Kyrylo Tsarenko | Team Corratec-Vini Fantini | 4:50 |
124. | Petr Kelemen | Tudor Pro Cycling Team | 5:04 |
125. | Christopher Juul-jensen | Team Jayco AlUla | 5:17 |
126. | Bastien Tronchon | Decathlon AG2R La Mondiale Team | 5:25 |
127. | Simon Clarke | Israel-Premier Tech | 5:28 |
128. | Alessandro de Marchi | Team Jayco AlUla | 5:33 |
129. | Chris Hamilton | Team dsm-firmenich PostNL | 5:43 |
130. | Jordi Warlop | Soudal Quick-Step | 6:02 |
131. | Kristian Sbaragli | Team Corratec-Vini Fantini | 6:20 |
132. | Simon Geschke | Cofidis | |
133. | Cees Bol | Astana Qazaqstan Team | 6:35 |
134. | Oscar Riesebeek | Alpecin-Deceuninck | 6:58 |
135. | Mattia Bais | Team Polti Kometa | 7:41 |
136. | Magnus Cort | Uno-X Mobility | 7:45 |
137. | Tobias Ludvigsson | Q36.5 Pro Cycling Team | 7:56 |
138. | John Degenkolb | Team dsm-firmenich PostNL | 8:00 |
139. | Filip Maciejuk | Bora-hansgrohe | 8:05 |
140. | Markus Hoelgaard | Uno-X Mobility | 8:12 |
141. | Amaury Capiot | Arkea-B&B Hotels | 8:16 |
142. | Yukiya Arashiro | Bahrain Victorious | 8:19 |
143. | Stanisław Aniołkowski | Cofidis | 8:38 |
144. | Filippo Ganna | Ineos Grenadiers | 8:39 |
145. | Cesare Benedetti | Bora-hansgrohe | 8:48 |
146. | Jannik Steimle | Q36.5 Pro Cycling Team | 9:09 |
147. | Ruben Fernandez | Cofidis | 9:11 |
148. | Enrico Zanoncello | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 9:17 |
149. | Jonas Rickaert | Alpecin-Deceuninck | 9:26 |
150. | Simon Guglielmi | Arkea-B&B Hotels | 9:41 |
151. | Alexander Krieger | Tudor Pro Cycling Team | 10:01 |
152. | Georg Steinhauser | EF Education-EasyPost | 10:20 |
153. | Damien Howson | Q36.5 Pro Cycling Team | 10:24 |
154. | Bram Welten | Team dsm-firmenich PostNL | 10:27 |
155. | Dylan van Baarle | Team Visma | Lease a Bike | 10:36 |
156. | Josef Cerny | Soudal Quick-Step | 10:39 |
157. | James Shaw | EF Education-EasyPost | 10:53 |
158. | Davide Cimolai | Movistar Team | 10:56 |
159. | Lorenzo Quartucci | Team Corratec-Vini Fantini | 11:01 |
160. | Max Walscheid | Team Jayco AlUla | 11:03 |
161. | Luke Rowe | Ineos Grenadiers | 11:26 |
162. | Rune Herregodts | Intermarche-Wanty | 11:38 |
163. | Samuele Zoccarato | VF Group-Bardiani CSF-Faizanè | 12:19 |
164. | Mads Wurtz Schmidt | Israel-Premier Tech | 13:39 |
165. | Chris Froome | Israel-Premier Tech | 15:35 |
166. | Mark Cavendish | Astana Qazaqstan Team | 15:37 |
167. | Jan Stockli | Team Corratec-Vini Fantini | 16:37 |
168. | Alexander Kamp | Tudor Pro Cycling Team | 16:59 |
169. | Michael Morkov | Astana Qazaqstan Team | 18:32 |
170. | Mark Padun | Team Corratec-Vini Fantini | 19:04 |
171. | Michael Vink | UAE Team Emirates | 19:17 |
Zgłoś naruszenie/Błąd
Oryginalne źródło ZOBACZ
Dodaj kanał RSS
Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS