A A+ A++

XPG Levante 360 to nowość na rynku gotowych zestawów chłodzenia cieczą. Jak AiO wypadnie w naszych testach?

Zawartość opakowania XPG Levante 360

XPG Levante 360 ma kilka ciekawych dodatków, które są warte omówienia. Oprócz zestawu montażowego i instrukcji mamy między innymi kontroler ARGB. Jest on zasilany ze złącza SATA i umożliwia sterownia rodzajem podświetlenia, szybkością zmian podświetlenia czy jego jasnością. Niestety kontroler nie ma możliwości podłączenia do przycisku reset w obudowie, co może być sporą wadą. W takim przypadku przy każdej zmianie ARGB trzeba będzie otworzyć obudowę i nacisnąć przyciski, ale komu będzie chciało się to robić? Oczywiście samo podświetlenie można podłączyć pod płytę i z poziomu oprogramowania nim sterować.

W zestawie jest jeszcze sześć przewodów. Trzy to przedłużacze 4 pin PWM, a trzy to przejściówki z 3 pin ARGB (nietypowe złącza od wentylatorów) na 3 pin ARGB zgodne z płytami głównymi (męskie i żeńskie). W zestawie brakuje mi jedynie pasty termoprzewodzącej – ta jest fabrycznie nałożona na samo AiO.

Specyfikacja XPG Levante 360

Cała konstrukcja została przygotowana przez Asetek, więc specyfikacja może przypominać konkurencyjne rozwiązania. Chłodnica ma wymiary 394 mm x 120 mm x 27 mm i jest wykonana z aluminium. Wychodzą z niej dwa węże o długości 400 mm. Są one całkiem elastyczne, a ic … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł“Oczywiste błędy i niespójności”. Naukowcy o badaniach nad Sputnikiem V
Następny artykułKolumbarium na Firleju. Miasto ogłosiło przetarg