Udany weekend zaliczyli łomżyńscy tancerze. W koszalińskim turnieju Hip Hop „Koszalińskie YO” wzięły udział 4 łomżyńskie formacje taneczne i wszystkie stanęły na podium. 1 miejsce zajęło B.K. Team w kategorii mini formacje 16+, 1 miejsce zajęło New Chapter Crew w kategorii formacje fresh 12-15 lat, 2 miejsce zajęło The Sharp One Crew w kategorii formacje master 12-15 lat i 3 miejsce przypadło Equal Kids w kategorii formacje fresh 9-11 lat.

Także w miniony weekend odbył się Międzynarodowy Turniej Breakdance w Białymstoku pod nazwą „Breakstok”. Po zaciętej rywalizacji na miejscu pierwszym sklasyfikowano Szymona Dmoch „Littlemana”, który wygryał z b-girl Nika z Litwy. W kategorii bboying 12-15 lat Szymon uległ w walce o pierwsze miejsce. Z 40 biorących udział w zawodach formacja The Sharp One Crew została sklasyfikowana na czwartym miejscu.