W czwartek Śląsk Wrocław podejmował na własnym stadionie Piasta Gliwice. Gospodarze bardzo słabo spisali się w tym meczu i nie oddali ani jednego celnego strzału. W końcówce spotkania gola dla przyjezdnych strzelił Jorge Felix i ostatecznie Piast wygrał 1:0. Okazuje się, że tego dnia rozczarowali nie tylko piłkarze Śląska, ale także osoby pracujące na stadionie Tarczyński Arena.

“Polski Thomas Mueller”. Lewandowski wreszcie będzie miał partnera

Koszmarny stan toalet na stadionie we Wrocławiu. Tarczyński Arena komentuje

W przerwie meczu jeden z kibiców wrzucił zdjęcie z łazienki na stadionie. Zastał ją w szokującym stanie. Każdy z pisuarów był całkowicie zanieczyszczony, a jeszcze gorzej wyglądały umywalki, które pokryte były substancją przypominającą błoto. “Jak wam nie wstyd wpuścić ludzi na mecz. Ludzie, którzy chcą w przerwie skorzystać z toalety, zastają coś takiego? To na oporowskiej w toi toiu jest lepiej. Ktoś to kontroluje ?” – napisał kibic na Twitterze (wpis zawiera wulgaryzm).

Raków wykiwał paragrafy. I dobrze na tym wyjdzie. “Głupi przepis”

Fotografia bardzo szybko dotarła do oficjalnego profilu wrocławskiego stadionu, który wytłumaczył, dlaczego toalety są w tak fatalnym stanie. “To toaleta pracowników trwającej obok budowy. Jak widać, była oznaczona i powinna być zamknięta. Trwa już jej sprzątanie. Zapraszamy do pozostałych sanitariatów – sprawdziliśmy, są czyste. Przepraszamy za niedogodności.” – czytamy. Tłumaczenie nie spodobało się części kibiców, którzy zaznaczyli, że nikt nie zasługuje, aby korzystać z tak zaniedbanej toalety.

Kosmiczne statystyki Benzemy. Lewandowski zobaczył to z bliska. KatKosmiczne statystyki Benzemy. Lewandowski zobaczył to z bliska. Kat

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sytuacja Śląska Wrocław w bieżącym sezonie jest bardzo skomplikowana i drużyna jest zamieszana w walkę o utrzymanie. Po 27 meczach zajmuje 13. miejsce w tabeli. Ma zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.