A A+ A++

O “Kobiecie, którą jestem” zrobiło się głośno, jeszcze zanim książka trafiła na sklepowe półki. Z przecieków, jakie trafiły do sieci, dowiedzieliśmy się o aborcji, do której Britney Spears została zmuszona przez Justina Timberlake’a. Wiadomo było więc, że czeka nas bomba.

I tak też się stało, bo w “Kobiecie, którą jestem” znalazło się więcej mocnych historii z życia 41-letniej gwiazdy pop. Z książki dowiedzieliśmy o m.in. jej gorącym romansie z Colinem Farrellem (“Potem nastąpiło dwutygodniowe r…cie”), uprzykrzających życie fobiach, telewizyjnej cenzurze czy rozstaniu z gwiazdą NSYNC, która rzuciła ją SMS-em (“To koniec”).

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ale to nie wszystko. W “Kobiecie, którą jestem” Britney pisze też o swoim dziadku ze strony ojca i jego mrocznej, szokującej przeszłości. Piosenkarka twierdzi, że zmarły w 2012 r. June Spears wykorzystywał seksualnie jej ciocię.

“Jedna z przyrodnich sióstr mojego ojca powiedziała, że June wykorzystywał ją seksualnie, począwszy od 11. roku życia, aż do jej ucieczki, kiedy miała 16 lat” – pisze Britney Spears.

Dziadek piosenkarki pracował w policji i miał 10 dzieci z trzema żonami. W “Kobiecie, którą jestem” Spears wspomina, że o ile wie, nikt nie ma ani jednego dobrego słowa do powiedzenia na temat pierwszych 50 lat jego życia. Dodaje też, że dziadek umieścił dwie żony w “okropnym” szpitalu psychiatrycznym w Mandeville i znęcał się nad jej ojcem, który przez niego stał się tyranem we własnym domu.

Oskarżenia na temat dziadka gwiazdy nie są bezpodstawne. W 2022 r. Leigh Ann Spears Wrather, czyli przyrodnia siostra ojca Britney, publicznie wyznała, że była ofiarą przemocy seksualnej i fizycznej ze strony swojego ojczyma.

“Mam nadzieję, że będzie się smażył w piekle” – wyznała kobieta na łamach “New York Magazine”.

Sam Britney Spears nie doświadczyła żadnego niewłaściwego zachowania ze strony dziadka, który “wydawał się cierpliwy i słodki” i “łagodniał, kiedy dorastała”.

W najnowszym odcinku podcastu “Clickbait” rozmawiamy o horrorach, które bawią, strasząc, wspominamy ekranizacje lektur, które chcielibyśmy zapomnieć, a także spoglądamy na Netfliksowego “Beckhama”, bo jak tu na niego nie patrzeć? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPolicja Częstochowa: Uważajcie na drodze
Następny artykułPKM Jaworzno – zmiana rozkładu jazdy od 27 października 2023