A A+ A++

Liczba wyświetleń: 832

Ponieważ zmniejsza się chęć społeczeństwa do wstrzykiwania im szczepień z pomocą igieł, naukowcy opracowują obecnie szczepionki bezigłowe, których zadaniem ma być dostarczenie szczepionki do organizmu człowieka za pomocą ultradźwięków.

Podczas niedawnego wydarzenia Acoustics 2023 w Sydney naukowcy zaprezentowali tę koncepcję wraz z komunikatem prasowym Acoustical Society of America (ASA), które było współgospodarzem wydarzenia wraz z Australijskim Towarzystwem Akustycznym. „Konferencja naukowa gromadzi akustyków, badaczy, muzyków i innych ekspertów z całego świata” – czytamy w komunikacie prasowym. „Podczas pobytu w Sydney opiszą swoją pracę nad różnymi tematami, w tym bezigłowym podawaniem szczepionek za pomocą ultradźwięków, automatycznymi połączeniami piosenek pop, wpływem projektów akustycznych w więzieniach i wzmacnianiem zmysłów słuchowych w celu wspierania gier w tenisa stołowego dla osób niewidomych”.

Darcy Dunn-Lawless, doktorant w Instytucie Inżynierii Biomedycznej Uniwersytetu Oksfordzkiego, przedstawił ustalenia swojego zespołu w artykule omawiającym przegląd eksperymentu i to jak można zmienić sposób, w jaki podawane są szczepionki.

Na potrzeby swojego eksperymentu Dunn-Lawless i jego współpracownicy przeprowadzili testy in vivo (na żywym organizmie), które ich zdaniem wywołały silniejszą odpowiedź immunologiczną niż konwencjonalne zastrzyki, ale przy 700 razy mniejszej liczbie cząsteczek szczepionki. Innymi słowy, przy zastosowaniu drogi podawania za pomocą ultradźwięków potrzeba znacznie mniej materiału szczepionkowego niż w formie zastrzyku – a efekty, jak nam powiedziano, są znacznie lepsze w przypadku zastosowania ultradźwięków.

Uważa się, że ultradźwiękowy model podawania szczepionki, znany jako podejście kawitacyjne, jest skuteczniejszy niż podawanie w formie zastrzyku, częściowo ze względu na bogatą w odporność skórę, na którą działa ultradźwięk. Zamiast wstrzykiwania materiału szczepionkowego do tkanki mięśniowej, jak to było od dawna normą, metoda szczepienia ultradźwiękowego wykorzystuje skórę do podawania dawek szczepionki bez igły. Bazując na przeprowadzonych już eksperymentach, szczepionka ultradźwiękowa jest tańsza w produkcji dla Big Pharmy i rzekomo bezpieczniejsza niż szczepionki igłowe.

Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

TAGI: Szczepionki i preparaty szczepionkopodobne

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć “Wolne Media” finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji “Wolnych Mediów”. Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRefrakcyjna wymiana soczewki – skutecznie pozbądź się wad wzroku!
Następny artykułGodziny otwarcia sklepów w okresie świątecznym. Oto kiedy zrobimy zakupy