A A+ A++

Książka „Genesis. Początek życia człowieka” to nowa propozycja Fundacji Małych Stópek. Zawiera informacje o rozwoju prenatalnym człowieka od poczęcia do narodzin. Książka ma funkcję tzw. rozszerzonej rzeczywistości tzn. że ściągając specjalną aplikację „Genesis ar+” na smartfon lub tablet można zobaczyć w trójwymiarze nienarodzone dziecko i poszczególne etapy jego rozwoju.

Po uruchomieniu aplikacji należy nakierować telefon na konkretną stronę i wtedy można zobaczyć filmik o konkretnym etapie rozwoju dziecka.

Obrazy z książki widzimy w telefonie w trójwymiarze z możliwością oglądania wnętrza ciała nienarodzonego dziecka. Widzimy więc układ krwionośny czy kostny – mówi ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek.

Książkę zaopiniowali biolodzy i lekarze – informuje Anna Piotrowska z Fundacji. – „Genesis. Początek życia człowieka”, to nowa forma, która jest mocnym ukłonem w stronę młodych ludzi, bo to ich pragniemy zainteresować tematem życia prenatalnego – dodaje.

Książka można nabyć, kontaktując się z Fundacją Małych Stópek, która co roku organizuje największy w Polsce Marsz dla Życia w obronie życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Pracownicy i wolontariusze Fundacji pomagają też samotnym kobietom w trudnej sytuacji życiowej, które wahają się czy urodzić dziecko, aby jednak zdecydowały się na poród. Starają się wspierać je materialnie i psychologicznie. Fundacja prowadzi też różne działania edukacyjne w tematyce pro-life.

Drogi Czytelniku,
cieszymy się, że odwiedzasz nasz portal. Jesteśmy tu dla Ciebie!
Każdego dnia publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła w Polsce i na świecie. Jednak bez Twojej pomocy sprostanie temu zadaniu będzie coraz trudniejsze.
Dlatego prosimy Cię o wsparcie portalu eKAI.pl za pośrednictwem serwisu Patronite.
Dzięki Tobie będziemy mogli realizować naszą misję. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPowiat Świdnica: Środki ochrony dla powiatowych DPS-ów
Następny artykułProboszczewice: wprowadzenie relikwii św. Faustyny Kowalskiej