Dziś dokończono świąteczne kolejki w rozgrywkach czwartej i szóstej ligi piłkarskiej. W czwartkowe święto z walki o awans do piątej ligi definitywnie wykluczył się niestety LKS Gorzów.

Gorzowianie przegrali u siebie z Halniakiem Targanice 2:3, choć prowadzili już w tym spotkaniu 2:0. Do zakończenia sezonu w rozgrywkach okręgówki pozostała tylko jedna kolejka.

W czwartej lidze porażki na własnym stadionie doznała Unia. Oświęcimianie ulegli przy Legionów sąsiadującemu z biało-niebieskimi w tabeli Popradowi Muszyna 2:3. Goście już po niespełna kwadransie gry prowadzili 0:2.

Kontaktowego gola jeszcze przed przerwą strzelił Tomasz Kaleta, a w 60 minucie do remisu doprowadził Arkadiusz Czapla. To jednak goście z Muszyny zadali rozstrzygający cios (67 min) i trzy punkty zgarnął Poprad.

W Oświęcimiu smutek, ale cieszą się za to w Jawiszowicach. Miejscowy LKS pokonał dziś Lubań Maniowy 3:1. Po pierwszej odsłonie gospodarze prowadzili 2:0, po dwóch trafieniach Adriana Korczyka. 20 minut po przerwie Lubań złapał bramkowy kontakt, ale w doliczonym czasie gry wynik na 3:1 ustalił Miłosz Karnia.