A A+ A++

[adrotate banner=”75″]

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie zaprasza na kolejną edycję wydarzenia, w czasie którego uczestnicy wspólnie będą zdobić pierniki. Świąteczne pierniczkobranie – bo pod taką nazwą odbędzie się akcja – zaplanowano na czwartek 19. grudnia.


Dla przypomnienia, w zeszłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 70 osób, które wspólnie dekorowały pierniki i w ten sposób przygotowywały się do okresu świątecznego. Nie zabrakło zimowych piosenek, kolorowych ozdób do pierników, czy instruktażu jak zapakować słodkie mini dzieła.

Takie warsztaty to wspaniała okazja do tego, by spędzić czas w gronie przyjaciół, bliskich. To również możliwość do rozmowy, oderwania się od problemów i radosnego oczekiwania na nadejście ulubionych świąt. Nie dziwi zatem fakt, że grodkowski OKiR zdecydował się na kolejną edycję akcji.

Jak czytamy na stronie Domu Kultury, pięknie, własnoręcznie ozdobione pierniki to także wspaniały pomysł na unikalny prezent. To także możliwość do rozwijania umiejętności związanych z wykonywaniem prac rękodzieła artystycznego, zgodnego z tradycją świąteczną.

Tegoroczne „Świąteczne pierniczkobranie” odbędzie się w czwartek (19.12.2019) o godzinie 16:30 w sali kameralnej grodkowskiego Domu Kultury. Do udziału w warsztatach zapraszane są dzieci, młodzież i dorośli. Organizatorzy zwracają się jednak z prośbą, by młodsze dzieci uczestniczyły w zajęciach pod opieką osoby dorosłej. Można przynieść własne pierniczki i ozdoby.

Wstęp i udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.okir.pl. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału.

[adrotate banner=”33″]

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPodkarpacie partnerem projektu promującego wykorzystanie dronów w gospodarce innowacyjnej
Następny artykułJodła, świerk czy sosna?