A A+ A++

Sugar to nowy serial kryminalny od Apple. Colin Farrell wciela się w detektywa w produkcji, którą krytycy na Rotten Tomatoes nazywają telewizją premium i listem miłosnym do kina noir.

Źródło fot. Sugar, Mark Protosevich, Apple, 2024

i

Colin Farrell po raz kolejny wciela się w kalifornijskiego detektywa. Wcześniej gwiazdor prowadził śledztwo w drugim sezonie True Detective, a teraz w ośmioodcinkowym serialu Sugar spróbuje rozwiązać sprawę zaginięcia wnuczki hollywoodzkiego producenta. Nowa kryminalna produkcja właśnie zadebiutowała na Apple TV+.

Dwa pierwsze odcinki serii możecie już obejrzeć na wspomnianej platformie, a kolejne epizody będą się pojawiać co tydzień w piątki. Serial zabiera nas do Los Angeles, a Colin Farrell portretuje prywatnego detektywa Johna Sugara. Protagonista będzie musiał odnaleźć zaginioną Olivię Siegiel, przy okazji odkrywając rodzinne tajemnice legendarnego producenta filmowego.

Sugar to chwalona przez krytyków produkcja. W serwisie Rotten Tomatoes pozytywnie oceniło ją aż 87% recenzentów. Dziennikarze doceniają magnetyzującą kreację Colina Farrella i twierdzą, że aktor miał okazję zaprezentować swój talent. Chwalą sposób kręcenia, nazywają serię „telewizją premium”, listem miłosnym do ukochanego gatunku Hollywood i hołdem dla kina noir. Serial jest ponoć oryginalny, fabuła intryguje, a aktorzy stworzyli wiarygodne role.

W obsadzie znaleźli się Amy Ryan, Nate Corddry, Dennis Boutsikaris, Anna Gunn oraz James Cromwell. Twórcą serialu jest Mark Protosevich (Jestem legendą, Posejdon). Poniżej zamieszczamy zwiastun, który zachęci Was do sięgnięcia po nową produkcję kryminalną.

Serial Sugar możecie obejrzeć na Apple TV+.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Filmoznawczyni, absolwentka MISH Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca magisterska dotyczyła nowej duchowości w kinie współczesnym. Redaktorka serwisu Filmomaniak od kwietnia 2023 roku, wspiera redaktora prowadzącego i szefową wszystkich newsmanów. Wcześniej pisała do naEkranie. Jeśli po raz setny nie ogląda Dziewiątych wrót, to po raz pierwszy czyta książki Therese Bohman i Donny Tartt. Woli gnozę od grozy, dramaty od horrorów, Junga od Freuda. W muzeach tropi obrazy symbolistów. Biega długie dystanse, jeszcze dłuższe pokonuje gravelem. Uwielbia jamniki.

więcej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZdrowa woda dla aktywnych, a w upały dla każdego
Następny artykułSzokujące sceny na koncercie Sanah. Zaprosiła Boberka, a ten skradł jej show