A A+ A++

Myślisz o studiach? Do słubickiego Collegium Polonicum wróciła gospodarka przestrzenna, kiedyś niezwykle popularny i oblegany kierunek. To już ostatni dzwonek, aby złożyć papiery. Rekrutacja trwa do 11 lipca.

Kierunek gospodarka przestrzenna to stacjonarne, 3,5-letnie studia inżynierskie o charakterze interdyscyplinarnym. Kierunek przewiduje dwie specjalności: rewitalizację miast i obszarów wiejskich oraz planowanie strategiczne i przestrzenne w logistyce i transporcie. Warto podkreślić szczególnie tę ostatnią, związaną z dynamicznie rozwijającymi się branżami, niezwykle popularnymi w naszym regionie.

Prowadzenie kierunku wspiera Wydział Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM w Poznaniu.

Jakie korzyści niesie ze sobą studiowanie gospodarki przestrzennej? – Studenci zdobędą praktyczną wiedzę m.in w zakresie opracowywania projektów planów zagospodarowania przestrzennego, przygotowywania i przeprowadzania projektów inwestycyjnych, opracowywania analiz przestrzennych zjawisk społecznych, gospodarczych i przyrodniczych oraz zarządzanie jednostkami terytorialnymi – tłumaczy Ewa Bielewicz-Polakowska, rzecznik prasowy CP.

Zajęcia będą odbywać się na dwa sposoby – na uczelni (50%) oraz online (50%). Dzięki temu studenci będą mogli uczestniczyć w części zajęć prowadzonych przez wykładowców UAM w Poznaniu.

O zaletach kierunku gospodarka przestrzenna i studiowaniu w Słubicach opowiada poniższy filmik, przygotowany przez Collegium Polonicum.

Osoby chcące studiować gospodarkę przestrzenna w Słubicach mają czas na złożenie „papierów” do 11 lipca. Cały proces rekrutacji odbywa się na specjalnej stronie – KLIKNIJ.

Więcej o studiach można przeczytać na stronie CollegiumPolonicum: www.cp.edu.pl/pl/studia/Rekrutacja/studia-inzynierskie/gospodarka-przestrzenna/index.html.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy 🙂
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKazała dołączyła do Budowlanych
Następny artykuł„Wędrowałem Wańka Działem” – relacja z wycieczki pieszej