A A+ A++

Czasu na decyzję zostało niewiele – pierwsza grupa studentów obu uczelni ma rozpocząć pracę już w drugiej połowie stycznia. Zostanie ona wliczona w poczet studenckich praktyk. Zadanie będzie polegać głównie na wsparciu Telefonicznej Informacji Pacjenta oraz Infolinii Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19.

Wszystkie niezbędne materiały – skrypty i bazy wiedzy oraz dostęp do aplikacji, która umożliwi odbieranie telefonów – zapewni NFZ. Organizacyjnie studentów wesprą też opiekunowie praktyk z ich macierzystych uczelni.

Praktyka w ramach pracy zdalnej

Preferowany zakres kierunków studiów, jakie podaje na swojej stronie UAM, to: zdrowie publiczne, socjologia, psychologia, administracja, informatyka, analiza danych i im pokrewne. Współpraca z każdym z praktykantów ma potrwać 3 miesiące, w systemie pracy od 10 do 15 godzin tygodniowo.

– Harmonogram będzie każdorazowo ustalany zgodnie z możliwościami studenta co do udzielenia wsparcia – informuje prof. dr hab. Joanna Zeyland, koordynatorka działań z UPP. – Wsparcie będzie miało charakter pracy zdalnej, możliwej do realizacji z domu. Dla wybranych kierunków istnieje możliwość zaliczenia wsparcia udzielonego NFZ w poczet praktyk studenckich – zapowiada. Chętni do współpracy studenci UPP mogą wysyłać zgłoszenia na adres: [email protected].

UAM zastrzega, że studenci, którzy chcą uczestniczyć w praktykach, muszą posiadać profil zaufany. Jak go założyć – dowiemy się ze strony. Zgłoszenia można przesyłać na adres: [email protected] do 7 stycznia, w tytule wpisując „Praktyki NFZ”. Powinny zawierać imię, nazwisko, e-mail i numer telefonu.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKsiądz podczas mszy powiedział, że “szczepionki na COVID-19 są zrobione z ciał dzieci pochodzących z aborcji”
Następny artykułIntel RealSense ID, czyli rozpoznawanie twarzy w bankomatach oraz zamkach sparowanych z systemami smart home